Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden olan Vodafone, Türkiye’deki abonelerini ilgilendiren önemli bir açıklamada bulundu. Vodafone tarafından yapılan son açıklama, Vodafone faturalı hat sahiplerini yakından ilgilendiriyor. İşte Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin’den Vodafone hat sahiplerini yakından ilgilendiren avantajlı yeni kampanya duyuruldu. İşte Vodafone’ nin yeni faturalı hat kampanyasının detayları!

Vodafone Türkiye’den Gençlere Özel Faturalı Hat Kampanyası

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden olan Vodafone’dan milyonlarca genci yakından ilgilendiren açıklama geldi. GSM operatörü Vodafone tarafından yapılan açıklama ile milyonlarca genci sevindiren haber paylaşıldı. Şirketten yapılan açıklama kapsamında gençlik markası olan “Vodafone FreeZone” ile genç Vodafone hat abonelerine yönelik olarak avantajlı paketler sunulmaya devam edildiği belirtildi.

Vodafone tarafından yapılan açıklamada özellikle 2022-2023 eğitim öğretim döneminin başlamasının getirdiği sevincin paylaşıldığı belirtildi. Yeni eğitim döneminde genç abonelerini sevindirmeyi hedefleyen Vodafone, “FreeZone” markası kapsamında yeni bir kampanya başlattığını açıkladı. Açıklanan kampanya kapsamında FreeZone kullanıcısı olan Vodafone genç aboneleri, “Vodafone Yanımda” uygulamasından yüzlerce üründe kullanabileceği 100 TL değerindeki alışverişlerine 30 TL değerinde indirim kazanıyor.

Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan alılveriş ekranında çok sayıda gaming ürünü bulunuyor. Ayrıca 300’ü aşkın kırtasiye malzemesinin de yer aldığı Vodafone Yanımda alışveriş ekranında yapılacak alışverişlerde FreeZone kullanıcıları 100 TL’ye 30 TL tutarında indirim imkanından yararlanabilecek.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

FreeZone’lulara Özel %50 İndirim

Vodafone tarafından yapılan açıklamada Vodafone Yanımda uygulamasındaki alışveriş kısmında çok sayıda ürün için indirim imkanı da sunulduğu da belirtildi. Kampanya kapsamında FreeZone aboneleri “Samsung Galaxy Tab A8 10” model tablet bilgisayar alımları halinde “Galaxy Buds 2” kulaklık modelinde tam %50 oranında indirimden yararlanabilme imkanına sahip olabiliyor.

Kampanya kapsamında ayrıca Vodafone ile İngilizce öğrenme uygulaması Cambly arasında yeni bir anlaşma gerçekleştirildi. Anlaşma kapsamında Vodafone FreeZone uygulamaları Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapacakları Cambly 12 aylık abonelik satın alımları için tam %57 oranında indirim imkanından yararlanabilecek. Vodafone’nun yeni eğitim dönemi boyunca gençlere yönelik olarak eni kampanyalarına da devam edeceği belirtildi.