Akbank ile Vodafone arasında yapılan yeni anlaşmayla birlikte Vodafone hat sahipleri Akbanklı olmanın avantajlarından yararlanabiliyor. Yeni başlayan kampanyayla birlikte Vodafone hat sahipleri Akbank müşterisi olmaları sayesinde tam 3 ay boyunca bedava olarak 10 GB hediye internet paketi kazanabiliyor. İşte Akbank’ın Vodafone hat sahiplerine 10 GB hediye internet kampanyasının koşulları ve yararlanma yöntemleri!

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Akbank Vodafone 10 GB Hediye Kampanyası

Pandemi döneminde uygulanan yasaklamalar nedeniyle bankacılık sektöründe dijital bankacılık hizmetlerine olan talep ciddi bir artış yaşadı. Daha kolay ve daha sağlıklı bir şekilde bankacılık işlemlerinin yapılabilmesini sağlayan mobil ve internet bankacılığına yönelik bankalar tarafından da teşvik edici nitelikte çok sayıda özel kampanya düzenleniyor. Bu bankalardan birisi de Akbank oldu. Akbank 2022 yaz döneminde Akbank Mobil uygulamasına özel olarak Vodafone hat aboneleri için 3 ay boyunca geçerli olacak 10 GB hediye internet paketi sunuyor.

Akbank’ın Vodafone Kampanyasının Koşulları

Akbank tarafından duyurulan Vodafone’da 3 ay boyunca geçerli 10 GB hediye internet paketinin tüm detayları belli oldu. Akbank’ın Vodafone kampanyasından sadece Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk defa Akbanklı olanlar yararlanabilmektedir. Akbank Mobil uygulamasını cihazına indiren ve uygulamada yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, müşteri olanlar kampanyadan yararlanarak, ücretsiz 10 GB hediye internet paketini alabiliyor.

Akbank’ın kampanyasından yararlanabilmek için aktif bir Vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir. Bu çerçevede Vodafone hat aboneliği kısıtlanmış, dondurulmuş veya iptal edilmiş kişiler yararlanamayacaktır. Ayrıca farklı bir GSM operatörüne numara taşıma işlemi yapmış olan kişilerde bu kampanyadan yararlanamamaktadır. Akbank tarafından sunulan Vodafone 3 ay boyunca aylık 10 GB hediye internet paketi kampanyasından her mobil uygulama üzerinden müşteri olanlar sadece 1 defaya mahsus olarak yararlanabilmektedir.

Kampanya kapsamında hediye aylık 10 GB internet paketi, kampanya koşullarının yerine getirildiği ayı takiben ilgili hatta yüklenmeye başlanıyor. Ayrıca yüklendiği günden geçerli olacak şekilde sonraki 2 ayda da aynı gün içerisinde 10 GB hediye internet paketi yenilenecektir.