Son dönemde özellikle küresel çapta yaşanan enflasyonist ekonomik ortam nedeniyle hayatımızdaki hemen hemen her şeye yüksek oranlarda zamlar geldi. Bu zam furyalarından etkilenen bir unsur da telekomünikasyon alnında yaşandı. Öyle ki, son dönemde telekomünikasyon sektöründe meydana gelen yüzde 50,5 oranındaki zamlar nedeniyle birçok vatandaş bundan oldukça olumsuz bir şekilde etkilendi. Bu nedenle de vatandaşlar, sarsılan bütçelerini yeniden toparlayabilmek için kendilerine ve ailelerine en uygun kampanyaları takip etmeye ve araştırmaya başladılar. Yaşanan bu son konuşma ve mesajlaşma ücretlerine gelen birim zamlarının ardındansa Vodafone'dan vatandaşları rahatlatan bir kampanya açıklaması geldi. Ülke genelinde oldukça geniş bir müşteri profiline sahip olan Vodafone toplamda 24 GB hediye internet imkanı sunacağını açıkladı. İşte detaylar!

4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı! 4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı!

Zamlardan Sonra Vodafone Sürprizi!

Son dönemlerde ardı ardına gelen zamlardan telekomünikasyon sektörünün de etkilenmesi ile birlikte vatandaşlar en uygun operatöre geçiş yapmak için yoğun bir araştırmanın içine girdiler. Bu araştırmaların sonrasında ise birçok kişi Vodafone'un açıklamaları ile aradığı operatöre kavuşmuş oldu. Ülke genelinde geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Vodafone, her zaman avantajlı tarifeleri ile gündemde olan operatörlerden birisi iken son kampanya ile daha da popülerliğini artıracak gibi görünüyor. Vodafone, kampanya kapsamında geçiş yapan müşterilerine aylık 2 GB, toplamda ise 24 GB hediye internet hakkı tanıyacağını duyurdu.

Kampanya Detayları!

Son yaşanan telekomünikasyon zamlarının ardından vatandaşlar sarsılan bütçelerini yeniden toparlayabilmek için yoğun biri şekilde operatör ya da tarife değişikliği yolunu tercih etmeye başladılar. Bu noktada yeni başlatmış olduğu hediye internet kampanyası ile Vodafone dikkatleri üzerine çeken en popüler operatörler arasındaki yerini çoktan aldı diyebiliriz. Başlattığı kampanya ile aylık 2 GB toplamda ise 24 GB internet hediye eden Vodafone, bu kampanya ile özellikle genç aboneleri sevindirdi. Vodafone’un başlatmış olduğu hediye 2 GB kampanyasından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey Vodafone çağrı merkezinden ya da Vodafone yanımda uygulamasından uygun tarife değişikliğine başvurmak. Tarife değişikliğinizin ardından hediye internetleriniz hesabınıza yüklenecektir. Bununla birlikte kampanyanın geçerli olabilmesi için geçmiş olduğunuz tarifede 12 ay kalma sözü vermeniz gerekiyor. Aksi takdirde kampanyadan yararlanamıyorsunuz.