Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, uzun zamandır ekranlardan uzaktaydı. İzleyicilerin çeşitli dizilerle çok sevdiği Kıvanç Tatlıtuğ, son dönemde yeniden başrollerini Serenay Sarıkaya ile birlikte paylaştığı, “ Aile “ isimli yapımla ekranlara geri dönmüştü. Ancak oyuncunun hayranlarını üzen bir haber dizinin setinden geldi. Dizinin çekimleri sırasında aniden rahatsızlanan Kıvanç Tatlıtuğ, hastaneye kaldırıldı. Sonradan gıda zehirlenmesi yaşadığı ortaya çıkan oyuncunun şu an sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Kıvanç Tatlıtuğ Gıda Zehirlenmesi Nedeniyle Hastaneye Kaldırıldı

Birkaç gün önce gerçekleşen olayda, dizinin çekimleri sırasında aniden fenalaşan Kıvanç Tatlıtuğ, önce bir süre dinlenmesine karşın durumun kötüye gitmesi nedeniyle, hastaneye kaldırıldı. Yapılan tedavinin ardından evinde dinlenmeye çekilen Tatlıtuğ, ertesi gün kendisini iyi hissedince, dizinin çekimlerine devam etmek üzere sete geldi. TV100’ den Birsen Altuntaş’ ın hazırladığı habere göre, Kıvanç Tatlıtuğ tam çekimler başlayacakken yeniden kendisini kötü hissedince, çekimlere ara verildi. İptal edilen çekimler Kıvanç Tatlıtuğ’ un tamamen iyileşmesinden sonra devam edebilecek.

Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!

Oyuncunun Son Durumu İyi

Aile isimli diziyle ekranlara dönene Kıvanç Tatlıtuğ’ un yaşadığı zehirlenmenin neden olduğuna dair bilgi bulunmuyor. Buna karşın birkaç gündür tedavi ve dinlenmeyle sağlık durumunun iyiye gittiği bilgisi var. Dizinin çekimleri Kıvanç Tatlıtuğ’ un kendisini iyi hissetmesiyle birlikte yeniden başlayacak.

Ekranlara Serenay Sarıkaya ile başrolü paylaştığı “ Aile “ dizisiyle dönen Tatlıtuğ’ a, dizide birçok güçlü oyuncu da eşlik ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer gibi isimler bulunuyor.

Güçlü kadrosuyla izleyicileri ekran başına kilitlemesi garanti olarak görülen dizinin çekimleri şimdilik devam edemiyor. Kıvanç Tatlıtuğ’ un dizinin devam edebilmesi için yoğun çaba gösterdiği, tam iyileşmeden sete geldiği ancak kendisini kötü hissettiği için çekimlerin iptal edildiği bilgisi bulunuyor. Şimdi Tatlıtuğ’ un tamamen iyileşmesi bekleniyor ve ondan sonra dizinin çekimlerine devam edilecek. Oyuncunun gıda zehirlenmesini neden yaşadığı konusuyla ilgili bilgi paylaşılmadı. Buna karşın şu anda sağlık durumunun iyiye gittiği yönünde bilgi veriliyor.