Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti! Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti!

Sosyal medyada son zamanların en sevilen isimleri arasında yer alan Uraz Kaygılaroğlu, sadece yakışıklılığı ile değil aynı zamanda oyunculuk yetenekleriyle herkesi etkilemeyi başarıyor. Komediden, mafya konulu dizilere kadar birçok farklı rolde seyrettiğimiz Uraz Kaygılaroğlu, hemen hemen her rolde ne kadar yetenekli bir oyuncu olduğunu bizlere kanıtladı. Ancak geçtiğimiz gün Instagram'da paylaştığı bir fotoğraf sonrasında dikkatleri üzerine çekti!

uraz-kaygilaroglu

Uraz Kaygılaroğlu'ndan Yanıt Gecikmedi!

Bildiğiniz gibi Uraz Kaygılaroğlu sadece yakışıklılığı ya da oyunculuğuyla değil, aynı zamanda tarzıyla da konuşulmaya devam ediyor. Son olarak yaz ayında slip mayo giyerek sosyal medyanın dikkatini çekmişti. O dönemlerde Twitter, Ekşi ve Instagram'da linçten kurtulamayan yakışıklı oyuncu şimdilerde de farklı bir lincin hedefi oldu.

uraz-kaygilaroglu2

Tırnaklarına oje süren ve bu fotoğrafı da Instagram'a story olarak ekleyen Uraz Kaygılaroğlu, aynı slip mayo giydiği zaman gibi linçlenince kendisini eleştirenlere yanıt vermekten geri durmadı; "Önce slip mayo giymişim, sonra İskoçya’nın yöresel eteğini giymişim, ara ara tırnaklarıma oje sürüyormuşum. Ne yapmaya çalışıyormuşum. İnsanlara kötü örnek oluyormuşum. 10 yaşımda saçımı oksijenli suyla da açardım, 13-15 yaşımda sanırım kulağımı deldirmiştim, 16-17 yaşlarımda sonradan pişman olup üzerine başka dövme yaptırdığım dövmeler yaptırdım. Böyle biriyim ben ama bir altını çizelim abilerim ablalarım; kimsenin torpillisi olmadım, bir dayım, eniştem olmadı. Bir gün çalmadım, çırpmadım, vergi kaçırmadım. Kimseyle kavga edip sövmedim, görüşüne ya da görünüşüne göre insan ayırmadım. Herkese saygılı olmak, anlamaya çalışmak önceliğim oldu. Sadece ve sadece işimi yaptım. İyi yapmaya çalıştım, çok çalıştım daha da çok çalışacağım. Öncelikle tarzımı tavrımı değil, işimi beğeninize sunuyorum. Tabii bunların hepsi göreceli şeyler, beğenip beğenmemek çok kişisel, saygı duyarım ama hakaret kabul edilemez. Kızdım ve kırıldım açıkçası… Ben bir kanaat önderi ya da bilirkişi değilim, eğer illa da bir yanımı örnek almanız gerekirse, insan olarak güzel yanlarım var, onlara da göz atabilirsiniz. İş hayatımda bugüne bu tırnaklarımla kazıya kazıya geldim. O yüzden onları ne şekilde, ne renkte kullanacağıma da ben karar vereceğim. Haydi işiniz gücünüz rast gitsin."