Zeytinburnu'nda işlenen akılalmaz cinayetin suçlusu Murat Ç. gözaltına alındı. İşte kan donduran detaylar!

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Zeytinburnu'nda akılalmaz bir cinayet işlendi. 15 Ekim 2021 tarihinde öğle saatleri işlenen bu cinayet, duyanları hayrete düşürdü. Halil Beyaz (38); kendisine yan baktığı iddiasıyla, hiç acımadan sokak ortasında Murat Ç. (27) tarafından öldürüldü. Murat Ç.'nin kendi tabancası ile vurduğu Halil Beyaz olay yerinde can verdi. Murat Ç., cinayeti işlemesinin ardından etraftaki bir taksiye binerek, olay yerinden uzaklaştı. Murat Ç.'nin kaçtığını anlayan polisler, sokak kameralarından suçlunun yerini  tespit edebilmeyi başardı.

Sokak Ortasında İşte Böyle Yakalandı!

yakalanma

Murat Ç.'nin kaçmasının ardından, Cinayet Büro Amirliği; suçluyu yakalayabilmek içn büyük bir takip operasyonu başlattı. Murat Ç.'nin bindiği taksinin izini süren ve birkaç günlük arama işleminin ardından Murat Ç.'nin yerini tespit eden polisler, hiç beklemeden suçluyu yakalamak için harekete geçti. Ataşehir İçerenköy'de saklanan Murat Ç., Cinayet Büro Amirliği tarafından yakalandı. 

Bir lokantanın önünde tespit edilen Murat Ç. anında gözaltına alındı. Bu anları kamera altına alan kameralara, Murat Ç.'nin yakalanış anları yansıdı. Gözaltına alma işlemi sırasında kelepçe takılan Murat Ç., hızlı bir şekilde polis aracına bindirildi ve polis merkezine götürüldü. Murat Ç.'nin sorgusu götürüldüğü Cinayet Büro Amirliği'ndenki polisler tarafından yapıldı.

Cinayet Nedeni Görenleri Şoke Etti!

cinayet

Sorgudan sonra, Murat Ç. ve Halil Beyaz arasından bundan tam 1 ay önce ''Yan baktın!'' söylemi nedeniyle bir tartışma yaşandığı öğrenildi. 15 Eylül tarihinde bir kez daha karşılaşan ikilinin yine aynı nedenden dolayı tartışmaya başladığı ve tartışma sonrasında Murat Ç.'nin, Halil Beyaz'ı kendi tabancasıyla öldürdüğü, belgelere geçirildi. Halil Beyaz, 38 yaşında hayata gözlerini yumarken Murat Ç.'nin yargılanma işlemi hala sürüyor. Murat Ç.'nin buna benzer tam 14 kez gözaltına alındığı da öğrenilmiş oldu.

Sadece 2 Yufka Kullanarak 32 Tane Börek Yapıyoruz, Az Malzemeyle Bir Tepsi Börek Çıkıyor! Sadece 2 Yufka Kullanarak 32 Tane Börek Yapıyoruz, Az Malzemeyle Bir Tepsi Börek Çıkıyor!