Uluslararası krizler ve gerginlikler, global ekonomi ve piyasaları olumsuz şekilde etkiliyor. Bu durumda gelişmiş ülkelerde dahi enflasyon artışlarına neden oluyor. Hayat pahalılığını getiren enflasyon rakamlarındaki yükseliş, pek çok sektörde daralmalara neden oluyor. Ancak teknolojinin süratli gelişimi ve uluslararası piyasalardaki değişkenler yepyeni yüksek kazanç iş fikirlerini ortaya çıkartıyor. Peki elinde belirli bir birikimi olanlar ve hatta olmayanlar için 2022’nin en çok kazandıran işleri nelerdir? İşte 2022’de yatırımcısına en fazla kazandıran girişim fikirleri!

Etsy Ürün Satışı

2022 yılında en fazla dikkat çeken iş fikirleri arasında Etsy ürün satışı öne çıkıyor. Dünya genelinde çok fazla talep gören Etsy’de ürün satışı, 2022 yılında da her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Dijitalleşen dünyanın getirdiği en yenilikçi ve en avantajlı kazanç fırsatlarından birisi olan Etsy’de ürün satışının çok önemli avantajları bulunuyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Etsy’de ürün satışının bu denli yüksek kazanç sağlayan ve 2022’nin en trend iş fikirleri arasında yer almasının temel nedeni yoğun olarak tercih edilmesidir. Yani fiziki veya sanal ürün olması fark etmeksizin Etsy’e koyulan her bir ürün hem kolayca hem de kısa sürelerde satılabiliyor. Üstelik Etsy ürün satışında kazançların Dolar üzerinden gerçekleştiriliyor olması da bu aşamada ciddi bir gelir artışı sağlıyor. Herhangi bir alanda herhangi bir ürünü Etsy üzerinden satışa çıkartmak, 2022’nin en çok kazandıran iş fikirleri arasında yer alıyor.

Spotify Baskılı Ürün Satışı

Dijital teknolojinin getirdiği yeni kazanç fırsatları arasında Spotify’da yer alıyor. Hatta 2022 yılının en çok kazandıran girişim fikirleri arasında yer alıyor. Günümüzde çoğu kişi Spotify baskılı ürün satışı gerçekleştirerek, oldukça ciddi gelirler elde etmeyi başarıyor.

Sağlık Turizmi Komisyonculuğu

Türkiye hem mevcut doğal kaynakları ve temiz havası ile hem de modern tıp alanındaki üstün başarılarıyla dünya sağlık turizminin merkezleri arasında yer alıyor. Hatta en önemli merkezlerden birisi konumunda bulunuyor. Dünyanın her yerinden ciddi bir talep alan sağlık turizmine ilişkin olarak komisyonculuk hizmeti sağlamak, 2022’nin en çok kazandıran girişim fikirleri arasında yer alıyor.