Yaparsın Aşkım 1 Temmuz Çarşamba – 205. Bölüm

1 Temmuz Çarşamba saat 20.00’de yayınlanacak çekimleri önceden tamamlanan Yaparsın Aşkım yarışmasının 205. bölüm özeti bu haberimizdedir.
Yaparsın Aşkım 1 Temmuz Çarşamba - 205. Bölüm
Yaparsın Aşkım 1 Temmuz Çarşamba - 205. Bölüm

Yaparsın Aşkım 205. Bölüm 1 Temmuz Çarşamba

20.00

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 205. bölümüyle 1 Temmuz Çarşamba saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“HULAHOP ATMA” adlı birinci oyunda kadın yarışmacılar kendilerinden 5 metre uzaklıktaki eşlerine hulahop atacaklar.

Erkek yarışmacılar da kendilerini sınırlayan çemberin dışına çıkmadan, atılan hulohopu başından geçirerek yakalamaya çalışacaklar. En çok hulahop biriktiren çift oyunu kazanacak. “ERKEKLER KÜTÜK TAŞIMA” adlı ikinci oyunda erkek yarışmacılar 20 kilogram ağırlığındaki kütüğü, baş hizasından aşağıya indirmeden, ellerinin üzerinde taşımaya çalışacaklar.

“ZIPLAYARAK BALON PATLATMA” adlı üçüncü oyunda yarışmacılar havada asılı 10 balonu trambolin üstünde zıplayarak kafasıyla patlatmayı deneyecekler. “SULU DOMİNO” adlı final oyununda ise kadın yarışmacılar bardakları domino şeklinde dizecek ve küçük bardakları büyük bardakların içerisine koymak için uğraş verecekler.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 205. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”,  1 Temmuz Çarşamba saat 20.00’de FOX’ta.