HaberEkspresi.NET

Yaparsın Aşkım 136. Bölüm 30 Haziran Pazar

30 Haziran Pazar saat 20.00’de yayınlanacak “Yaparsın Aşkım” yarışmasının 136. Bölüm özeti yer almaktadır.

Yaparsın Aşkım 136. Bölüm 30 Haziran Pazar
228 okunma
27 Haziran 2019 - 22:26

30 Haziran Pazar saat 20.00’de yayınlanacak “Yaparsın Aşkım” yarışmasının 136. Bölüm özeti ve detayları bu haberimizde.

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 136. bölümüyle 30 Haziran Pazar saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“TOPUK TIKIRTISI” adlı birinci oyunda erkek yarışmacılar ayaklarındaki topuklu ayakkabılarla engelli parkurda 3 turu en kısa sürede bitirmek için rekabet edecek. “İP PEŞİNDE” adlı ikinci oyunda ise erkek yarışmacılar kütüğe sarılmış olan uzun ipi takip ederek ve düğüm olmadan bitiş noktasına varmak için kıyasıya yarışacaklar. “KADEH AVI” adlı son oyunda ise kadın yarışmacılar üst üste konulmuş üçlü piramit şeklindeki 30 bardağı kırmaya çalışacak.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 136. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”,  30 Haziran Pazar saat 20.00’de FOX’ta.

 

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.