HaberEkspresi.NET

Yaparsın aşkım 143. Bölüm Fragmanı – 16 Temmuz Salı

16 Temmuz Salı saat 20.00’de yayınlanacak Yaparsın Aşkım yarışmasının 143. Bölüm fragmanı ve özeti.

Yaparsın aşkım 143. Bölüm Fragmanı – 16 Temmuz Salı
677 okunma
15 Temmuz 2019 - 21:49

16 Temmuz Salı saat 20.00’de yayınlanacak Yaparsın Aşkım yarışmasının 143. Bölüm fragmanı ve özeti.

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 143. bölümüyle 16 Temmuz Salı saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“PROFİLO DAYANIKLILIK OYUNU ÇAMAŞIR ASMA” adlı birinci oyunda yarışmacılar 12 parça çamaşırı en kısa sürede asan yarışmacı çift oyunun galibi olacak. “TOPUK TIKIRTISI” adlı ikinci oyunda ise erkek yarışmacılar topuk ayakkabılarla farklı engelleri olan parkuru 3 tur atarak en kısa sürede tamamlamak için rekabet edecek.

 

“ÇİĞ KÖFTE” adlı yeni oyununda ise yarışmacılar 90 saniye boyunca eşlerinin iddia ettiği adette çiğ köfteyi ağızlarında toplamaya çalışacak. “KOVAYA KUTU” adlı son oyunda ise kadın yarışmacılar bardakların içerisinde bulunan kutuları üfleyerek bardakların karşısında duran kovaların içerisine atmak için ter dökecek.

Yaparsın aşkım 143. Bölüm Fragmanı

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 143. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”,  16 Temmuz Salı saat 20.00’de FOX’ta.