Bugünlerde en büyük ihtiyaçlarımızın başında nakit para geliyor. Nakite ihtiyaç duyan vatandaşın başvurduğu adreslerin başında banka kredileri geliyor. Banka kredilerine talep artınca, bankalar arasındaki rekabet kızışıyor.

Diğerlerinden bir adım öne geçmek isteyen bankalar da türlü kampanyalar düzenleyerek müşterilerini sevindiriyor.

İlk Kez ING'li Olanlara Gün Doğuyor!

ING, ilk kez ING'li olacak müşterileri için benzersiz bir kampanya düzenliyor. %1,49 faiz oranı ve 36 ay vadeyle 80 bin TL'ye kadar kredi veren ING, 3 ay erteleme imkanıyla da müşterilerine rahat bir nefes aldırıyor. ING'nin 3 ay ertelemeli kredi kampanyası kapsamında maksimum vade süresi 50 bin TL'yi geçmeyen tutarlar için 36 ay, 50 bin TL üzerindeki tutarlar içinse 24 ay olarak belirleniyor. %1,48 faiz oranı ve 36 ay vade ile ING'den kullanılacak 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 68.103,72 TL, aylık taksitleri ise 1.892 TL oluyor. ING'nin bu çok avantajlı kredisine tüm ING şubelerinden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla başvurulabiliyor.

Alternatifbank'tan Başvuran Herkese 50 Bin TL!

Avantajlı kredi kampanyalarının biri de Alternatifbank'tan geliyor. Alternatifbank, %1,79 faiz oranı ve 36 ay vadeyle 50 bin TL'ye kadar kredi veriyor. Üstelik Alternatifbank avantajları düşük faiz ve uzun vadeyle de sınırlı kalmıyor, bunlara ek olarak 3 ay erteleme ve esnek ödeme imkanı da sunuyor. %1,79 faiz oranı ve 36 ay vade ile Alternatifbank'tan kullanılacak 50 bin TL kredinin aylık taksitleri 2.008,57 TL, toplam geri ödeme tutarı ise 72.308,48  TL oluyor. Alternatifbank'ın bu avantajlı kredisinden faydalanabilmek için en yakın Alternatifbank şubesine başvurmak yeterli oluyor. Başvuru esnasında gelir belgesi, ikamet gösterir belge ve kimlik belgesinin aslı ve fotokopisini ibraz etmek gerekiyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Yapı Kredi'ye Gelenlerin Yüzü Gülüyor!

Vatandaşa bir müjde de Yapı Kredi'den geliyor. Yapı Kredi % 2,19 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle yüklü miktarda kredi veriyor. Kredi tutarı konusunda bir üst limit belirlemeyen Yapı Kredi'den kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin faiz oranı %2,19, maksimum vade süresi 36 ay ve aylık taksitleri 2.284,59 TL oluyor. Bu avantajlara ek olarak Yapı Kredi 3 ay da erteleme imkanı sunuyor. Böylece Yapı Kredi'den ihtiyaç kredisi alan vatandaşlar 3 ay boyunca 1 TL bile ödemeden rahat bir nefes alıyor. Bu avantajlı krediye tüm Yapı Kredi şubelerinden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvurulabiliyor.

Bir Müjde de Akbank'tan Geliyor!

Nakit ihtiyaçlarınız için bir destek de Akbank'tan geliyor. Akbank %1,79 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle 100 bin TL'ye kadar kredi veriyor. Bu koşullarda Akbank'tan kullanılacak 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 72.158,08 TL, aylık taksitleri ise 1.997,10 TL oluyor. Akbank bu kampanya kapsamında kullanılacak krediler için 3 ay taksit erteleme imkanı da sunuyor. Akbank'ın Hızlı İhtiyaç Kredisine tüm Akbank şubelerinden, internet bankacılığı ve Akbank Direkt mobil uygulaması üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesaba yatıyor.