Nakit ihtiyacı olanlar artık 7/24 şubeye gitmesine gerek olmadan bankadan kredi kullanabiliyor. Dijital bankacılık altyapısının gelişmesiyle birlikte artık her an ve her yerde ihtiyaç duyulduğu anda on binlerce TL’lik kredi kullanılabiliyor. Akbank, Yapı Kredi ve İş Bankası’nın dijitale özel kredi çözümlerinden yararlanarak, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İşte Akbank, Yapı Kredi ve İş Bankası’nın anında kredi ürünleri ve bu kredilerin şartları!

Akbank’tan Dijital Direkt Kredi

Akbank, şubeye gitmeye vakit bulamayan veya mesai saatleri dışında nakit ihtiyacı oluşanlara dijital kredi sunuyor. Akbank “Direkt Kredi” hizmeti sayesinde şubeye gidilmesine gerek olmadan dijital bankacılık başvuru kanalları üzerinden kredi başvurusu yapılabiliyor. Üstelik yapılan kredi başvuruları dakikalar içerisinde sonuçlanıyor. Onaylanan anında kredi limiti, Akbank Vadesiz TL hesabına kullanıma hazır şekilde aktarılıyor.

Akbank’ın direkt kredisi ile tüm nakit ihtiyaçları için 7/24 başvuru yapabilir ve krediyi 36 aya varan vade desteğiyle tam 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirsiniz. Akbank’ın 3 ay ertelemeli dijital ihtiyaç kredisinde 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade desteği sunuluyor. 50.001 TL ile 100.000 TL arasına ise 24 ay, 100.000 TL ve üzerine ise 12 ay vade desteği sunuluyor. Akbank’ın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine Akbank Mobil veya Akbank İnternet Şubesi ile Akbank ATM’lerinden başvuru yapabilirsiniz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Yapı Kredi Mobil’de Krediniz Hazır

Tüm acil ihtiyaçlarınız için dijital ihtiyaç krediniz Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi kanallarında hazır bulunuyor. Yapı Kredi şubelerine gitmenize gerek olmadan tam 36 ay vade desteği ile başvurabilirsiniz. Üstelik gelir durumunuza göre düzenlenecek faiz oranları ve ödeme planı seçenekleriyle tüm ihtiyaçlarınızı hem hızlı hem de uygun koşullarda karşılayabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası ile 7 gün 24 saat 100.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınız için kredi başvurusu yapabilirsiniz. İşCep, İş Bankası İnternet Şubesi ve Bankamatik gibi dijital bankacılık kanalları üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Üstelik size özel faiz oranları ve 36 aya varan vade imkanıyla tüm ihtiyaçlarınız için krediyi İş Bankası’ndan anında kullanabilirsiniz.