Tüm nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm Yapı Kredi, Vakıfbank ve Akbank'tan geliyor: Türkiye'nin yükselen bankaları 3 ay ertelemeli kredi veriyor!

İhtiyaçlar bitmek bilmiyor. Aniden ortaya çıkan sağlık problemleri, planlanmayan seyahatler, eğitim masrafları gibi hesapta olmayan ödemeler, ne yazık ki içerisinde bulunduğumuz bu zor günlerde hepimizin belini büküyor. Birikim yapma şansı bulanlar acil ihtiyaç anında birikimlerini kullanırken, birikim yapmayı başaramayanların başvurduğu ilk adres banka kredileri oluyor.

Kredilere talep artınca, bankalar arasında ciddi bir rekabet başlıyor. Bu rekabet ortamından sıyrılmak isteyen bankalar, türlü kampanyalarla müşterileri kendi bünyelerine katmaya çalışıyor. Akbank, Yapı Kredi ve Vakıfbank sundukları 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sayesinde bu konuda bir hayli başarılı oluyor.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

akbank-18

Hem borçlarınızı kapatıp hem de 3 ay rahat bir nefes almanızı sağlayacak ilk fırsat Akbank'tan geliyor. Akbank, %1,60 il %2,04 arasında değişen faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Vade süresi 50 bin TL ve altındaki krediler için en fazla 36 ay, 50 bin TL üzerindeki krediler içinse en fazla 24 ay olarak belirleniyor.

Faiz oranları ise vade ve kredi tutarına göre değişkenlik gösteriyor. Akbank'ın sunduğu bu 3 ay ertelemeli krediye tüm Akbank şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ya da mobil uygulama aracılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

yapı kredi 2-1

Acil nakit ihtiyaçlarınıza bir destek de Yapı Kredi'den geliyor. Yapı Kredi, %2,19 ile %2,41 arasında değişen faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle ilaç gibi bir kredi kampanyası sunuyor. 50 bin TL ve altındaki tutarlar için vade süresi 36 aya kadar çıkarken, 50 bin TL üzerindeki kredi tutarları için maksimum vade 24 ay olarak belirleniyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Tüm bu avantajlara ek olarak Yapı Kredi, ihtiyaç krediniz için 3 ay erteleme imkanı sunuyor. Ertelenen taksitlerin faiz tutarı, ödenecek ilk taksite ekleniyor. Yapı Kredi'nin sunduğu bu avantajlı krediye tüm Yapı Kredi şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ve mobil uygulama aracılığıyla başvurulabiliyor. Kredinizin onaylanması halinde paranız vadesi TL hesabınıza yatıyor.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

vakıfbank-21

Hem ihtiyaçlarınıza çözüm olan, hem de 3 ay boyunca rahat nefes almanızı sağlayan bir diğer kredi fırsatı da Vakıfbank'tan geliyor. Vakıfbank, %1,55 faiz oranı ile 125 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. 50 bin TL ve altındaki kredi kullanımlarında 36, 50 bin TL üzerindeki kredi kullanımlarında ise 24 ay azami vade süresi tanınıyor.

Bu avantajlara ek olarak Vakıfbank ihtiyaç kredisi taksitlerinizi 3 ay boyunca erteliyor. Böylece size ihtiyaçlarınızı giderip tam 3 ay boyunca rahat bir nefes almak kalıyor. Bu fırsatı kaçırmamak için en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi başvurusu yapmanız yeterli oluyor.