Bankalara borçlu sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bankacılık sektörüne yönelik açıklanan rakamlar vatandaşın bankalara olan borcunun arttığını gösteriyor. Gecikmedeki kredi borçlarındaki artış karşısında bankalardan yeni hamle geldi. Çok sayıda banka, tüketicilere başka bankalardaki gecikmeli kredi borçlarını daha uygun koşullarda transfer etme imkanı sunuyor. İşte Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu borç transfer kredisi koşulları ve başvuru yöntemleri!

Yapı Kredi’den Avantajlı Borç Transfer Kredisi

Yapı Kredi Bankası, herkesin diğer bankalardaki borçlarını çok uygun faiz oranları ve uzun vade fırsatları ile transfer etme imkanı sunuyor. Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan “Borç Transfer Kredisi” ile tüketiciler diğer bankalardaki borçlarını Yapı Kredi’ye daha uygun koşullarda taşıyabiliyor. Bankanın sunduğu “Kapama Koşullu Kredi” ise bankadaki kredi borçlarının daha uygun koşullarda yeniden taksitlendirilebilmesine olanak veriyor.

Yapı Kredi Bankası Borç Transfer Kredisi Koşulları

Yapı Kredi Bankası tarafından duyurulan borç transfer kredisi sayesinde farklı bankalarda bulunan kredi/krediler daha düşük faiz oranları ve daha uzun vade sayıları üzerinden Yapı Kredi’ye taşınabiliyor. Kampanya kapsamında tüketiciler Yapı Kredi Bankası tarafından tanımlanan “ön onaylı limit” doğrultusunda kullanım imkanı sağlıyor.

Yapılacak Yapı Kredi borç transfer kredisi başvurusu, banka politikaları kapsamında değerlendirmeye alınıyor ve uygun olması halinde kullandırım sağlanıyor. Yapı Kredi borç transfer kredisine “Yapı Kredi Mobil” veya “Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi” kanallarından başvuru gerçekleştirilebiliyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Tüm banka kredisi borçlarını tek bir yerde toplamaya yardımcı olan borç transfer kredisinde tam 36 aya varan vade imkanından yararlanılıyor. Ayrıca kredi notuna ve gelir durumuna göre düzenlenen çok cazip borç transfer kredisi faiz oranları uygulanıyor. Böylelikle çok daha uygun koşullarda diğer bankalardaki gecikmeli kredilerin gecikmeden çıkartılması ve daha ekonomik ödeme koşullarından yararlanılabilmesi mümkün oluyor.

Üstelik tüketiciler Yapı Kredi borç transfer kredisi kullanımında “otomatik ödeme talimatı” oluşturabiliyor. Böylelikle aylık kredi taksit ödemelerinin Yapı Kredi Vadesiz TL hesabından otomatik olarak ödenmesi kolaylığından da yararlanabiliyor. Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu borç transfer kredisi kampanyasına dair daha fazla bilgi almak için Yapı Kredi şubelerinin yanı sıra Yapı Kredi Çağrı Merkezi’nden de destek alınabiliyor.