Yapı Kredi Bankası, gerek ürünlerinin tanıtımı, gerek mobil uygulama gibi yeni bankacılık kanallarının tanıtımı için sürekli yeni kampanyalar hazırlıyor. Hazırlanan bu kampanyalar aracılığıyla, müşteriler çeşitli avantajlar elde ediyor. Huawei ile Yapı Kredi Bankası arasında yapılan anlaşmayla, Huawei online mağazalarda kullanılmak üzere, 1.000 TL hediye kuponu kazanabilme şansınız var. Eğer Yapı Kredi Bankası müşterisiyseniz ve Yapı Kredi Mobil uygulaması kullanıyorsanız, sizde 1.000 TL hediye kuponunu kazanma şansına sahipsiniz demektir.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Yapı Kredi Bankası 1.000 TL Huawei Hediye Kuponu Kampanyası

15 Mart 2022 tarihine kadar sürecek olan kampanyaya katılabilmek için, yapmanız gereken tek şey Yapı Kredi Mobil uygulamasına giriş yapmak. Giriş yaptıktan sonra kampanyaya katılarak Huawei online mağazalarından, MateBook D 15 R5 modelinin Bluetooth Mouse, Bilgisayar Sırt Çantası ve Wifi AX3 Dual Core paketi ile beraber satın alımında kullanılmak üzere 1.000 TL hediye kuponu kazanabilirsiniz. Kazanılan indirim kuponu, 15 Mart tarihine kadar kullanılmak üzere, panelinizde bulunan “Kampanyalar” bölümüne yükleniyor. Böylece 15 Mart tarihine kadar, istediğiniz zaman online alışveriş yöntemiyle ve https://shop.huawei.com/tr/ web platformunda kullanabiliyorsunuz.

Kampanyada kazanılan 1.000 TL’lik indirim kuponu, sadece MateBook D 15 R5 modelinin Bluetooth Mouse, Bilgisayar Sırt Çantası ve Wifi AX3 Dual Core paketi ile beraber satın alımlarda geçerli. Bilgisayar almak isteyen ve bu konuda araştırma yapmak için, kampanya eşsiz bir fırsat oluşturuyor. Kampanyada kupondan faydalanabilmek için, ayrıca mutlaka ödemelerin Yapı Kredi Bankası kredi kartları ile yapılması gerekiyor.

Hazırlanan bu kampanya, Huawei ile yapılmış diğer kampanyalarla birleştirilerek kullanılamıyor. Var olan diğer kampanyalar arasından, sizin için en avantajlı olanı seçerek kullanmanız gerekiyor. Kampanyadan sadece Yapı Kredi Bankası Bireysel müşterileri faydalanabiliyor. Ticari hesapları bulunan kişiler, kampanyadan faydalanamıyor.

Kampanyaya katılabilmek için 15 Mart tarihine kadar Yapı Kredi Mobil uygulamasına en az bir defa giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yapıldığı an kampanyaya katılmış oluyorsunuz ve “kampanyalar” bölümüne ilgili indirim kuponu hemen yükleniyor. Yüklenen kuponun son kullanım tarihi de 15 Mart 2022 olarak belirlenmiş. Bu tarihten sonra indirim kuponunu kullanamıyorsunuz.