Yaptığı kampanyalarla müşterilerinin gönlünü kazana Yapı Kredi Bankası’ndan şimdi de World Mobil Kampanyası. İşte detaylar…

Yapı Kredi Bankası, yürütmüş olduğu başarılı bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra dönem dönem yaptığı kampanyalarla da müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Şimdi de arkadaşlarını World Mobil’li yapanlara 100 TL Worlpuan hediye ediyor. 1 Eylül’den itibaren geçerli olup ay sonuna kadar devam edecek olan bu kampanya kapsamında arkadaşlarınıza World Mobil’den davet gönderebilirsiniz. Bu şekilde davet göndermiş olduğunuz her arkadaşınız için 10 TL ve toplamında ise 100 TL hediye Worldpuan kazanabilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

World Mobil Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?

world mobil 1

Yapı Kredi World Mobil Kampanyasına katılabilmek için ilk yapmanız gereken şey telefonunuza World Mobil uygulaması indirmek. Bunun için World Mobil İndir butonuna basmanız yeterli. Akabinde bir şifre belirleyerek bundan sonrasında da uygulamayı sürekli ziyaret edebilirsiniz. Eğer daha sonra şifrenizi unutursanız, uygulamada bulunan şifremi unuttum / şifre al bölümünden yeniden bir şifre temin edebilirsiniz.   

Kampanya Koşulları

world mobil 2

  • Yapı Kredi World Mobil Kampanyası 1 – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • World Mobil uygulamasından göndermiş olduğunuz davetler sonrasında World Mobil'li yaptığınız her arkadaşınız için 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Fakat toplam limit 100 TL Worldpuan’dır.
  • World Mobil Kampanyasından kazanım sağlayabilmeniz için davet ettiğiniz arkadaşınızın kendisine gönderilen linke tıklayarak World Mobil’i yüklemesi ve uygulamaya giriş yapması gerekir.
  • Yapmış olduğunuz davet sonrasında kazandığınız puanları aynı gün içerisinde yükleyebilir ve kullanılabilirsiniz.
  • Kampanya dahilinde kazanılan puanlar sürelidir. Kullanılmadığı takdirde kampanya bittikten 30 gün sonra geri alınır.
  • Puan yüklemesi sadece bireysel kredi kartınıza ya da bireysel TLcard’ınıza yapılır. Ek kart, dijital kart ve ön ödemeli kartlarınız kampanya dahilinde bulunmaz.
  • Davet göndermek için World Mobil’i güncel bir sürüme güncelledikten sonra Profilim>Davetlerim>Arkadaşımı Davet Et adımlarını takip edebilirsiniz.
  • Eğer davet ettiğiniz kişinin telefonunda hâlihazırda World Mobil uygulaması yüklü ise bundan kazanım sağlayamazsınız. Aynı şekilde davet ettiğiniz arkadaşını uygulamayı yükledikten sonra giriş yapmazsa yine kazanım sağlayamazsınız.
  • Yapı Kredi World Mobil Kampanyasını istediği zaman tek taraflı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Uygulamaya girip “Arkadaşımı Davet Et” menüsü ile davet edilen kişi World Mobil’e daha önce hiç giriş yapmamışsa ya da son 1 yıldır giriş yapmamışsa linke tıklayarak uygulamayı indirip giriş yapması ile birlikte kendisine toplam 100 TL Worldpuan tanımlanır.