Emekli olabilmek, her çalışanın hayali. Yoğun ve stresli geçen çalışma yıllarından sonra nihayet emekli olabilen vatandaşlar, uzun süre hayalini kurduğu rahatlığa ne yazık ki emekli olduklarında da ulaşamıyorlar.  Günümüzde emekliler geçim derdiyle mücadele ediyorlar ve bu dönem de bile çalışma temposunu sürdürmek mecburiyetinde kalıyorlar. Emekli vatandaşları içinde bulundukları bu zorlu dönemlerden kurtarmak ve onlara eşsiz fırsatlar sunabilmek için yola çıkan Yapı Kredi, şimdi hem emeklileri hem de emekli yakınlarını sevindiren bir fırsat sunuyor. Emeklilerin yüzünü büyük oranda güldürecek bu fırsattan yararlanmak için hemen şimdi harekete geçebilirsiniz. Çevrenizdeki emeklilerin bu kampanyadan faydalanmasını sağlayarak hem onların hem de sizin kazanmasına neden olabilirsiniz. İşte detaylar!

Yapı Kredi’nin Büyük Avantajlarından Yararlanmak Şimdi Çok Kolay!

yapı kredi-3

Yapı Kredi, uzun yıllardır ülkemize hizmet veren ve milyonlarca müşterisinin yüzünü güldüren bir banka. Bu zamana kadar sayısız fırsat sunan ve vatandaşları hem ev hem de araba sahibi yapan Yapı Kredi, şimdi de emekli vatandaşların ve emekli yakınlarının rahatını sağlamak için bir plan oluşturuyor. Emekli Referans Kampanyası ile hem emekliler hem de emekli yakınları derin bir nefes alıyor. Emeklilerin hak ettiklerini rahata kavuşmaları ve derin bir nefes almaları gerektiğini gayet iyi bilen Yapı Kredi, bunun için elinden geleni yapıyor ve şimdi de bu büyük Emekli Referans Kampanyası ile yüzleri güldürüyor.

Emekli Referans Kampanyası’yla Herkes Kazanıyor!

yapı kredi borç tr

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Hemen şimdi Yapı Kredi’nin 2.500 TL’ye varan ödülünü elde etmek ve derin bir nefes almak istemez misiniz? Eğer bu soruya cevabınız ‘’Evet!’’ ise yapmanız gereken şey oldukça basit. Yapı Kredi müşterisi olan vatandaşlarımız, etraflarındaki emeklileri Yapı Kredi’ye yönlendirerek, Yapı Kredi’nin bu ödülünü elde edebiliyorlar. Etrafınızdaki emeklilere referans olarak ve onların Yapı Kredi müşterisi olabilmelerini sağlayarak şimdi her iki tarafında kazanmasını sağlayabilirsiniz. Siz 2.500 TL değerindeki ödülden faydalanırken, referans olduğunuz emekli vatandaşlar da Yapı Kredi’nin avantajlı dünyasından faydalanabilir ve sayısız fırsatı değerlendirebilirler. Bunun için Yapı Kredi Mobil uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve giriş yapmanız yeterli olacak. İşte Yapı Kredi’nin avantajlı dünyasından faydalanmak ve kazanmak bu kadar kolay!