Yapı Kredi'den emeklilere büyük fırsat: Tanıdığınız emeklileri Yapı Kredi'ye getirin, 2500 TL'ye kadar ödül kazanın!

Günümüzde herkes en az bir bankayla çalışıyor. Özellikle SGK'lı çalışanların ve emeklilerin maaşları, herhangi bir bankada açılmış olan vadesiz mevduat hesaplarına yatıyor. En az bir bankada hesabı olan herkes, kısa zaman içerisinde kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı, vadeli mevduat hesabı ve daha birçok bankacılık ürünüyle de tanışmış oluyor.

Sağladıkları avantajlar ve kolaylıklar sebebiyle bankacılık ürünleri her geçen gün daha fazla kullanılmaya başlıyor. Bankacılık ürünlerine talep artınca da bankalar arasında ciddi bir rekabet başlıyor. Bu rekabette bir adım öne çıkmak isteyen bankalar türlü kampanya ve promosyonlar düzenleyerek fark yaratmaya ve müşteri portföylerini genişletmeye çalışıyor. O bankaların başında ise Yapı Kredi yer alıyor.

Yapı Kredi Son Kampanyasıyla Hem Eemeklilerin Hem de Onlara Referans Olanların Yüzünü Güldürüyor!

yapı kredi 1-4

Yapı Kredi'den tüm emeklilerin yüzünü güldürecek bomba gibi bir kampanya geliyor. 7 Haziran 2021 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya kapsamında, emekli bir tanıdığına referans olarak Yapı Kredi'ye geçmesini sağlayan herkes hem ödül kazanıyor, hem de emekli tanıdığının en iyi promosyonu kazanmasını sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası müşterileri SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi bir emekliye referans olarak kampanyaya katılabiliyor. Kampanyaya katılım, tüm Yapı Kredi Şubeleri'nin yanı sıra Müşteri İletişim Merkezi ve Yapı Kredi Mobil üzerinden SGK maaşı sahibi bir emekliye referans olarak sağlanabiliyor.

Emekli Maaşını Yapı Kredi'ye Taşıyan Emekliler 2000 TL pormosyon alıyor!

yapı kredi 3-3

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Kampanyaya katılım amacıyla referans gösterilen emekliler, maaşlarını Yapı Kredi'ye taşıdıktan sonra internet bankacılığı ya da mobil uygulama üzerinden promosyon talebinde bulunabiliyor. Bir emekli sadece bir kişi tarafından referans gösterilebiliyor. Aynı zamanda bir Yapı Kredi'li en fazla 10 kişiye referans olabiliyor.

Yapı Kredi Bankası müşterileri referans oldukları kişilerden SGK ( SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını Yapı Kredi Bankası'na taşıyan her bir müşteri için 250 TL, toplamda en fazla 2.500 TL ödül kazanabiliyor. Referans gösterilen emekliler ise  Yapı Kredi Bankası aracılığıyla alaakları bir aylık net maaş 1.500 TL'ye kadarsa 1.300 TL, 1.500 TL - 2.500 TL arasındaysa 1.650 TL, 2.500 TL ve üzerindeyse 2.000 TL nakit promosyon alabiliyor.