Pandemi koşullarının gerektirdiği tedbirler dolayısıyla birçok kişi gelir kaybına uğradı. Hal böyle olunca nakit ihtiyacı arttı. Vatandaş kredi kullanmak için bankaları araştırırken büyük fırsat Yapı Kredi'den geldi. Yapı Kredi, Hızlı Kredi ile anında hesabınıza yatacak 50.000 TL'ye kadar kredi fırsatını duyurdu.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Yapı Kredi Hızlı Kredi Nedir?

yapıkredi-2

Hızlı Kredi; Yapı Kredi tarafından sunulan, bankaya gitmeye gerek kalmadan, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden kolaylıkla başvurulabilen bir ihtiyaç kredisidir. Son derece uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle sunulan bu kredi, en az 1.000 en fazla 200.000 TL olan kredi başvuruları için geçerlidir.

Hızlı Kredi İçin Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri Nelerdir?

yapı kredi2-1

Birçok banka gibi Yapı Kredi de kişiye özel bankacılık prensibiyle ilerler. Bu da demektir ki, kullandığınız kredi ve benzeri ürünler için faiz oranları kişiye göre değişiklik gösterir. KKB risk raporuna göre kredi puanı yüksek kişilere daha az faiz uygulanırken, puanı düşük kişlerde bu oran biraz daha yukarı çekilir. Ancak faiz oranlarını etkileyen tek unsur bu değil, kullanılacak kredi miktarına göre de faiz oranı değişiklik gösterebilir.

Hızlı Kredi için ise 1.000 TL'den 50.000 TL'ye varan her türlü kredi kullanımınız için vade maksimum 36 ay olarak belirlenirken, faiz oranı 2,09 ile 2,74 arasında değişiklik gösterir. Kısaca bahsetmek gerekirse 15.000 TL için 36 aylık vadede faiz oranı kişiye göre 2,44-2,74 arasında değişiklik gösterirken, 50.000 TL için faiz oranı kişisel özellikler baz alınarak 2,09-2,39 arasında değişir.

Yapı Kredi Hızlı Krediye Nasıl Başvurulur?

kredi 5

Yapı Kredi'nin sunduğu Hızlı Kredi için şubeye gitmeye ve sıra baklemeye gerek yok. Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi'ni kullanark dakikalar içinde Yapıkredi Hızlı Kredi'ye başvurabilirsiniz.  Ancak bu kanallardan başvuru yapabilmek için Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üyesi olmak gerekir. Eğer bu kanallara üyeyseniz, müşteri numaranız ve şifrenizle giriş yaparak Bireysel İhtiyaç Kredisi sekmesinden başvuru yapabilirsiniz. Şayet üyeliğiniz yoksa, mobil uygulama veya internet bankacılığı üzerinden kolaylıkla TC kimlik numaranız ve telefon numaranızla üye olabilirsiniz.