Yapı Kredi'den gençlere müjde: Avantajlı taşıt kredisi sayesinde ayda 632 TL ödeyerek araç sahibi olmak mümkün!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Bu günlerde bir araç sahibi olmanın önemi daha da artıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 pandemisi sebebiyle halk sağlığı tehdit altına giriyor. Sağlığını korumak isteyen kişiler kamuya açık alanlarda üst düzey dikkatli davranırken, toplu taşımacılık kullanmaktan da mümkün olduğunca kaçınıyor.

Aracı olanlar kendi araçlarıyla seyahat etmeyi tercih ederken, aracı olmayanlar taksi ve toplu taşımacılık kullanmaya mecbur kalıyor. Bu da sağlık açısından özel araçla seyahat etmek kadar etkili olmuyor. Bu yüzden aracı olmayanlar araç almanın en avantajlı yollarını araştırıyor.

Vatandaşı toplu taşımacılık kullanmaktan vazgeçerek özel aracıyla seyahat etmeye sevk eden koşullar ne yazık ki maddi gücü de bir hayli sarsıyor. Araç alma isteği baki olsa da bir araç sahibi olmak için gereken parayı bulmak her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Tam bu noktada da Yapı Kredi araç sahibi olmak isteyenlere yardım eli uzatıyor!

Yapı Kredi'den Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde!

yapı kredi-12

Yılların deneyimiyle yükselişe geçen Yapı Kredi, %1,54 faiz oranı ve 48 aya varan vadelerle, isteyen herkesi araç sahibi yapacak bir kredi kampanyasına imza atıyor. Yapı Kredi tarafından sunulan bu kredi hem sıfır, hem de maksimum 10 yaşına kadar ikinci el araçlar için kullanılabiliyor.

Bu Avantajlı Kredi Sayesinde Araç Sahibi Olmayan Kalmıyor!

yapı kredi2-1

%1,54 faiz oranı ve 48 ay vade ile Yapı Kredi'den kullanacağınız 20 bin TL kredinin aylık taksitleri 632,03 TL oluyor. Böylece araç sahibi olmak isteyen herkes bütçesini yormadan bir araç satın alabiliyor. Üstelik bu kredi için kefil de talep edilmiyor. Satın alınan aracın rehni yeterli oluyor. Ayrıca Yapı Kredi'den çekeceğiniz kredi için ekspertiz işleriyle uğraşmanız da gerekmiyor. Siz yalnızca aracınızı seçip Yapı Kredi'ye gidiyorsunuz, Yapı Kredi tüm işlemleri sizin için hallediyor.

Yapı Kredi tarafından sunulan bu son derece avantajlı taşıt kredisine tüm Yapı Kredi şubelerinden başvurulabiliyor. Başvuru esnasında kimlik belgesi, gelir belgesi, sıfır araçlar için proforma fatura ve ikinci el araçlar için aracın ruhsatı veya geçici tescil belgesi isteniyor. Onaylanan kredi anında satıcının hesabına geçiyor. Size de yeni aracınızın keyfini sürmek kalıyor.