Son yıllarda ev kiraları alıp başını gitmiş durumda. Yıl içerisinde 2, 3 katına çıkan ev kiralarını gören vatandaşlar; kira ödeme yükünden kurtulmak için kendilerine yeni yeni alternatifler üretmeye başladılar. Kendi evini satın almak isteyen vatandaşlar, kendileri için uygun bir fırsat ararken yüzleri güldüren haber o 3 bankadan geldi. Garanti BBVA, ING Bank ve Yapı Kredi kollarını sıvadı ve birbirinden avantajlı konut kredilerini duyurdular. İşte sizi anında ev sahibi yapabilecek o fırsatlar!
 

Garanti BBVA ile Ev Sahibi Olmayan Kalmasın!

garanti 2-3

Müşterileri için birbirinden avantajlı fırsatlar sunan Garanti BBVA, bu sefer de görenleri epeyce sevindirecek bir konut kredisi kampanyası ile karşımıza çıktı. Ev sahibi olmak isteyenlere tam 200 bin TL kredi veren Garanti BBVA, bu kredisinde piyasanın en düşük faiz oranlarından birini veriyor ve %1,48'lik bir faiz oranı ile karşımıza çıkıyor. Bununla da yetinmeyen Garanti BBVA, müşterilerine tamı tamına 120 aya varan bir vade imkanı sağlıyor.

Yapı Kredi Müjdeli Haberi Duyurdu!

yapı kredi 1-3

Müşterileri ev sahibi olabilsin diye elinden geleni yapan Yapı Kredi, tamı tamına 200 bin TL'lik bir konut kredisi fırsatı sunuyor. Bu konut kredisi fırsatında %1,44'lük bir faiz oranı talep eden Yapı Kredi; 120 aya varan vade imkanı ile de binlerce vatandaşı ev sahibi yapıyor. Yapı Kredi'nin bu avantajlı konut kredisi fırsatından yararlanabilmek için hemen şimdi Yapı Kredi'nin resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

ING Bank da Onların Arasına Katıldı!

ing 1

ING Bank da Garanti BBVA ve Yapı Kredi bankaları gibi müşterilerine oldukça avantajlı bir konut kredisi fırsatı sunması ile gündeme geldi. Vatandaşlara tam 100 bin TL değerinde konut kredisi veren ING Bank, %1,59'luk bir konut kredisi fırsatı sunuyor. Bununla da yetinmeyen ING Bank, 120 aya varan vade imkanlarıyla da vatandaşlardan büyük bir talep görüyor. 

Eğer siz de ING Bank'ın bu avantajlı mı avantajlı konut kredisi fırsatından yararlanmak isterseniz hemen şimdi ING Bank resmi internet sitesine girerek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İşte ev sahibi olmak bu kadar kolay!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!