Bankalar tarafından sunulan kredi ürünlerinin sahip olduğu bazı özellikler, kullanıcılar tarafından tercih edilmelerine neden oluyor. Son dönemde artan nakit ihtiyaçlarında, kredi ürünlerinin sahip olduğu özelliklere göre seçim yapmak, kullanıcıların sıklıkla başvurduğu bir davranış yöntemi. Özellikle 3 ay erteleme gibi avantajlar sunan krediler, kullanıcılar tarafından bu dönemde en çok tercih edilen özellik olarak öne çıkıyor. Okuyucularımız için, 3 ay ertelemeli kredi ürünü sunan en avantajlı bankaları derledik.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

TEB 3 Ay Ertelemeli CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Türk Ekonomi Bankası’ nın dijital bankacılık kanalı olan CEPTETEB, dijital bankacılığın kullanıcılar açısından sağladığı birçok avantaja sahip. Bunlardan biri olan İhtiyaç Kredisi, 3 ay erteleme özelliğine sahip. Kullanılabilen kredi üst limiti 150.000 TL. En az 1.000 lira ve en fazla 150.000 lira arasında başvurabileceğiniz bu kredi, 3 ay ödeme ertelemesi avantajı sunuyor. Krediyi kullandığınız tarihten itibaren, ilk 3 ay boyunca geri ödeme yapmıyorsunuz. Geri ödemeleri 90 gün sonra başlıyor.

CEPTETEB müşterisi olanlar, internet ve mobil şube aracılığıyla hemen başvurularını yaparak süratle kredilerini kullanabiliyor. Banka müşterisi olmayanlar, cepteteb.com.tr üzerinden başvurularını yapabiliyor ve randevulaşma sonrası hem banka müşterisi olabiliyor hem de şubeye gitmeden kredilerini kullanabiliyor. Yasal mevzuat gereği, 50.000 TL’ ye kadar olan krediler 36 ay, 50.001 ile 100.000 lira arasındaki krediler 24 ay vade ve 100.001 lira ile üzeri krediler için 12 ay vade seçeneği sunuluyor.

ING 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

ING her kesim için sunduğu farklı bankacılık hizmetleriyle, en çok tercih edilen bankalardan biri olmaya devam ediyor. Bankanın Turuncu Hesap uygulaması, 3 ay ertelemeli kredi olanağının yanı sıra, belirli tutarlara kadar ihtiyaçlarınızı faizsiz bir şekilde kullanabileceğini kredi ürünleriyle de destekliyor. Acil nakit ihtiyacı oluştuğunda, ING tarafından sunulan kredi ürünlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Banka aynı zamanda farklı kredi notuna sahip kullanıcılara, farklı faiz oranları uygulayan bir anlayışa sahip. Dolayısıyla düşük kredi notuna sahip kişilerde 3 ay ertelemeli kredi kullanabiliyor.

Yapı Kredi Bankası 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi bankası, tüm kullanıcılarına ön tanımlı kredi limiti uygulamasına sahip. Dolayısıyla başvurularınız birkaç dakika içerisinde yanıtlanıyor ve kredinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Banka müşterisi olanlar, Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ya da mobil şube aracılığıyla kredilerini 3 ay erteleme avantajıyla hemen kullanabiliyor. Banka müşterisi olmayanlarsa, Yapı Kredi mobil uygulamasını cep telefonuna indirerek, birkaç dakika süren süreci takip edebiliyor ve banka müşterisi olabiliyor. Müşteri olduktan sonra 3 ay ertelemeli kredi başvurunuzu hemen yapabiliyorsunuz.