Yaşadığımız ekonomik dalgalanma sürecinde, sürekli artan hayat pahalılığı nakit ihtiyaçlarının da artmasına yol açıyor. Aylık olarak yaşanan hayat pahalılığının oluşturduğu yeni sürece, tüm piyasalar ve tüketiciler için dengeye oturması aşamasında, nakit ihtiyacı büyük bir önem taşıyor. Bankaların bu süreçte sunduğu krediler ve bu kredi ürünlerinin taşıdığı avantajlar arasında, 3 ay geri ödeme ertelemesi de bu sebeple büyük bir önem taşıyor. Piyasaların dengelenmesi sürecinde, kullanılan kredinin geri ödemesinin yapılmıyor olması, büyük bir avantaj sağlıyor. Okuyucularımıza 3 ay erteleme avantajı sunan krediler arasından en avantajlı olanlarını inceledik.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

CEPTETEB 3 Ay Ertelemeli Kredi

CEPTETEB, Türk Ekonomi Bankası’ nın dijital bankacılık kanalı olarak, kolay ve süratli hizmet sunma konusunda büyük bir iddiaya da sahip. CEPTETEB tarafından sunulan 3 ay ertelemeli kredi, banka müşterileri ve müşteri olmayanlar için iki farklı türde sunuluyor. Banka müşterileri mobil şube ya da internet şubesi aracılığıyla, başvurularını yaparak, hemen kredilerini kullanmaya başlayabiliyor. Banka müşterisi olmayanlar, cepteteb.com.tr üzerinde bulunan kredi başvurusu linki aracılığıyla başvurularını yapabiliyor. Yapılan başvuru onaylandığında, müşteri danışmanı tarafından aranıyorsunuz ve oluşturulan ziyaret planı çerçevesinde adresinizde ziyaret edilerek hem CEPTETEB müşterisi olarak çeşitli avantajlara sahip oluyorsunuz, hem de kredinizi kullanmaya başlıyorsunuz. Aynı zamanda banka “Hoş geldin Faizi” olarak, yeni müşterilerine % 1,95’ den başlayan faiz oranları uyguluyor. Normal başvurular da bu oran % 2,08’ den başlıyor. 

ING 3 Ay Ertelemeli Kredi 

ING 50.000 TL üst limitli kredilerde 3 ay erteleme avantajına sahip. Aynı zamanda Turuncu Extra programına dahil olan müşteriler için, daha düşük faiz seçeneği de sunuyor. % 2,29’ dan başlayan ve % 5,59’ a kadar artabilen farklı faiz uygulaması, düşük kredi notuna sahip kişilerinde kredi kullanabilmesini sağlıyor. UNG tarafından bankacılık hizmetlerine tamamen yeni bir bakış getirilmiş durumda. Her kesimden müşteri için, kendilerine özel avantajlar sunuluyor. 3 Ay erteleme seçeneği, 50.000 TL üzt limitli tüm ihtiyaç kredilerinde bulunuyor. 

Yapı Kredi Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi

Yapı Kredi bankası, kendi müşterilerine sunduğu kredilerde 3 ay ertelemeli geri ödeme seçeneği sunuyor. Bankanın mobil uygulaması veya internet şubesi üzerinden başvurunuzu yapabiliyor ve süratli bir şekilde onayını alarak kredinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Banka müşterisi olmayanlar için Yapı Kredi özel bir avantaj sunuyor. Cep telefonunuza indirdiğiniz Yapı Kredi Mobil uygulaması aracılığıyla, birkaç dakika içerisinde hesabınızı açarak Yapı kredi müşterisi olabiliyorsunuz. Ardından kredi başvurunuzu yapabiliyor ve anında kredinizi İnternet ya da mobil şube aracılığıyla kullanmaya başlayabiliyorsunuz.