PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Karşısına çıkan beklenmeyen harcamaları için birikimi olmayan ve bu sebeple kredi çekmek isteyenlere büyük müjde geldi. O 3 büyük özel banka, kredi çekmek isteyen ancak hemen ay sonunda gelecek ilk taksit nedeniyle endişe duyanlara 3 ay ertelemeli kredi sunuyor. 3 büyük banka hemen başvuranlara 90 gün boyunca ödeme yapmayacakları 3 ay ötelemeli ihtiyaç kredisi sunuyor. İşte 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi kampanyası sunan bankalar ve kampanya detayları!

TEB 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), 2022’de de acil nakde ihtiyacı olanlara önemli destekler sunmaya devam ediyor. CEPTETEB müşterileri tüm acil nakit ihtiyaçları için hemen krediye başvurabiliyor ve onaylanan kredisinin ilk taksit ödemesini tam 90 gün sonra yapmaya başlayabiliyor. Böylelikle ihtiyaçları değil, ödemeleri erteleme fırsatı sunan CEPTETEB’in 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi ile 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları karşılanabiliyor.

Üstelik CEPTETEB 3 ay ödemesiz 100.000 TL üst limitli ihtiyaç kredisi kampanyasında sadece %1.67’den başlayan faiz oranları sunuluyor. Böylelikle hem ilk 3 ay ödeme yapmıyor hem de vade tarihi geldiğinde taksit tutarları çok daha makul seviyede oluyor.

ING Bank’tan 3 Ay Ödeme Yapılmayan Kredi

ING Bank müşterileri hemen şubeye dahi gitmeden ING Mobil veya ING İnternet şubesinden ihtiyaç kredisine başvurabiliyor. Üstelik onaylanan ihtiyaç kredisinin ilk taksit ödemesine tam 3 ay sonra başlanabiliyor. ING Bank’ın 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisinde size özel faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Özellikle %1.59 gibi oldukça uygun faiz oranından başlayan oranlarla, ihtiyaçlarınızı çok ekonomik bir şekilde karşılayabilirsiniz. 3 ay ertelemeli krediyi 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlar için kullanılabiliyor. Ayrıca 36 ay vade(3 ay ödemesiz, 33 ay vade) seçimi de yapılabiliyor.

Yapı Kredi’den Ödemeleri 3 Ay Erteleyen Kredi

Yapı Kredi hemen başvuru yapanlara 3 aya kadar ertelemeli ihtiyaç kredisi sunuyor. Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi İnternet Şubesi kanallarından yapılan ihtiyaç kredisi başvurusunda 3 aya kadar erteleme kampanyasından yararlanılabiliyor. 36 ay vade seçiminin ilk 3 ayında ödeme yapmıyor, geriye kalan 33 ay içinde gelir durumunuza uygun taksit tutarlarını belirleyecek, faiz oranları hesaplanıyor.