Yüzünüzü güldürecek olan haber, o 3 bankadan geldi. İşte kaçırılmayacak büyük fırsat!

Hepimiz maddi anlamda sıkışıklık yaşadığımız dönemlerden geçebiliyoruz. Üst üste gelen ihtiyaçlarımızdan kurtulmak için bazen eşe dosta bazen de bankalara gidiyoruz. Ödemelerimizi yapabilmek için borçlandığımız zamanlar, bizi bu borçlardan kurtarabilecek ve oldukça avantajlı fırsatlar sunabilecek bir yardım eli arıyoruz. Eğer siz de böyle zamanlardan geçiyorsanız ve size sunulacak bir fırsat arıyorsanız şimdi en doğru yerdesiniz. Yapı Kredi, İş Bankası ve Garanti BBVA'nın borç transfer kredilerini duyduğunuzda derin bir nefes alabilmek için hemen bu 3 bankaya koşmak isteyeceksiniz. İşte detaylar! 

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Garanti BBVA'nın Bu Fırsatını Duymayan Kalmasın!

GARANTİ 4

Müşterilerinin rahatını düşünen ve sunduğu sayısız fırsat ile yüzleri güldüren Garanti BBVA, geçtiğimiz günlerde borç transfer kredisi fırsatını herkese duyurdu ve şimdiden oldukça büyük bir talep görmeye başladı. Müşterilerine tamı tamına 30 bin TL borç transfer kredisi veren Garanti BBVA, bununla birlikte piyasanın en düşük faiz oranlarından birini sunuyor ve %1,76'lık faiz oranıyla görenleri şaşırtıyor. Müşterilerine 36 aya kadar da vade imkanı sunan Garanti BBVA, borç sahibi olan müşterilerine derin bir nefes aldırtıyor.

Yapı Kredi'den Sevindiren Haber!

yapı kredi-3

Yapı Kredi, borcu olan müşterilerine borç transfer kredisini açıkladı ve yüzleri güldürdü. Tamı tamına 50 bin TL borç transfer kredisi sunan Yapı Kredi, bu fırsatında %1,75'lik bir faiz oranı talep etti. Eğer 36 aya kadar vade imkanı sunan bu borç transfer kredisi hakkında daha da ayrıntılı bilgi almak isterseniz hemen şimdi size en yakın Yapı Kredi şubesine gidebilir ya da Yapı Kredi müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

İş Bankası da Müjdeli Haberi Verdi!

iş bankası-4

Garanti BBVA ve Yapı Kredi bankaları gibi İş Bankası da borç sahibi olan müşterilerine yepyeni bir umut kapısı açtı ve borç transfer kredisini duyurdu. Müşterilerine 50 bin TL tutarına varan borç transfer kredisi sunan İş Bankası, bu fırsatında %1,60'lık bir faiz oranı sunarak yüksek faizleri bir dert olmaktan çıkardı. Borç transfer kredisinde 36 aya kadar vade imkanı da sunan İş Bankası'nın bu kredisine olan talep gün geçtikçe artmaya devam ediyor.