Borçlarıyla başedemeyenlere gün doğdu: Yapı Kredi, İş Bankası ve Garanti BBVA uygun faizle borç transfer kredisi vermeye başladı!

Yaklaşık 2 yıl önce başlayan ve tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 salgını, sosyolojik ve ekonomik anlamda birçok değişikliğe sebep oldu. Birçok ülkede halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kapanmalar sebebiyle birçok sektörde üretim sekteye uğradı, çok insan işsiz ve parasız kaldı.

Zaman zaman ev kirasını bile ödemekte zorlanan vatandaş, ciddi bir borç yükü altına girdi. Şimdilerde koşullar düzeldi, iş yerleri açıldı ancak sarsılan ekonomik durum eski haline henüz dönemedi. Bu dönemde iyice borçlanan vatandaş, kredilerini ödemekte bir hayli zorlandı. Bu duruma ise Yapı Kredi, İş Bankası ve Garanti BBVA el attı. Türkiye'nin yükselen bankaları uygun faiz ve uzun vade seçenekleriyle borç transfer kredisi vermeye başladı.

Yapı Kredi Borç Transfer Kredisi

Bankalara olan kredi borçlarıyla başedemeyenlere Yapı Kredi'den benzersiz bir çözüm geliyor. Yapı Kredi, son derece uygun faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle, tüm borçlarınızı tek çatı altında toplayıp kolaylıkla ödeyebilmeniz için Borç Transfer Kredisi sunuyor.

Yapı Kredi borç transfer kredisine tüm yapı kredi şubelerinden, internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden ya da telefon bankacılığı aracılığıyla başvurulabiliyor. Ön onayı alan kredinizin diğer bankalara aktarılabilmesi için size en yakın Yapı Kredi şubesine gitmeniz gerekiyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Garanti BBVA Borç Transfer Kredisi

Başedemediğiniz borçlarınız için bir destek de Garanti BBVA'dan geliyor. Garanti BBVA kullanılan kredi miktarı ve vadeye göre değişen avantajlı faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle borç transfer kredisi sunuyor.

16 Eylül 2021 sonrasında açılan borçlarınız için 50 bin TL'ye kadar 36 ay, 50 bin TL üzerine ise 24 ay vadeyle kredi veren Garanti BBVA, tüm borçlarınızı tek çatı altında toplayarak kolayca ödemenize imkan tanıyor.

İş Bankası Borç Transfer Kredisi

Türkiye'nin en köklü bankalarından İş Bankası da, ödemekte zorlandığınız borçlarınız için size destek oluyor. Kullanılacak kredi tutarı, vade süresi ve kullanıcının KKB notuna göre değişiklik gösterebilen faiz oranları ve 36 aya varan vade süreleriyle son derece avantajlı bir kredi sunan İş Bankası, kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir çatı altında toplayarak kolayca ödemenize imkan tanıyor.

İş Bankası borç transfer kredisine tüm İş Bankası şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ve mobil bankacılık aracılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında diğer bankalara gönderilerek borçlarınız kapatılıyor.