Temassız ve yeni ödeme sistemleri, yakın bir gelecekte doğrudan kredi kartlarının yerini alacak gibi görünüyor. Özellikle salgın döneminde temassız ve uzaktan yapılabilen ödemelerin önemi daha net bir şekilde ortaya çıkmıştı. Bu kapsamda bankalar teknolojik altyapılarına da bu yönde hız verdi. Yapı Kredi Bankası, Mobil uygulaması aracılığıyla QR Kod ile ödeme sistemine uzun bir süredir sahip. Fiziki POS cihazlarında, Yapı Kredi mobil uygulaması veya Word mobil uygulamasında yer alan POS’ta QR Kod uygulaması, temassız bir şekilde kredi kartınız yanınızda değilken bile ödeme yapmanızı sağlayan bir teknolojik alt yapıya sahip.

Yapı Kredi Bankası şimdi bu temassız ödeme sisteminin daha yaygın kullanılması ve tanıtılmasını hedefleyen özel bir kampanya sürdürüyor. Temmuz ayı boyunca devam edecek olan kampanya da, kafe, giyim, restoran alanlarında hizmet veren iş yerlerinde yapılan harcamaları Yapı Kredi mobil ya da World Mobil uygulamasında bulunan POS’ ta QR Kod ile ödeme seçeneğiyle öderseniz, işlemin % 5’ i oranında ve her işlemde en fazla 15 TL olmak üzere Worldpuan hakkı kazanıyorsunuz.

Yapı Kredi QR Kod İle Öde 150 TL Worldpuan Kazan Kampanyası Özellikleri

Kampanyadan faydalanabilmek için, öncelikle Yapı Kredi Bankası kredi kartına sahip olmanız gerekiyor. Kredi kartınızla kafe, restoran ve giyim sektörlerinde yaptığınız harcamaların ödemesini yaparken, Yapı Kredi Mobil QR Kod ile ödeme ya da World mobil uygulaması QR Kod ile ödeme sistemini kullanmanız gerekiyor. Bu yöntemle ödemeler yapıldığında, işlem başına en fazla 15 TL olmak üzere, işlemin % 5’ i oranında worldpuan kazanıyorsunuz.

Bu türlü ödemeyi aynı sektörlerde, 10 defa daha tekrar ederek, toplamda 150 TL worldpuan kazanma şansınız bulunuyor. Karekod uyumu bulunan tüm fiziki POS cihazlarında kullanılabilen Yapı Kredi mobil QR Kod ödeme sistemiyle, temassız, kolay ve süratli ödemeler yapabiliyorsunuz.

Kampanyaya Kimler Katılabiliyor?

Yapı Kredi Bankası kredi kartlarının bireysel olanlarının tümüyle kampanyaya katılabiliyorsunuz. Giyim, restoran ve kafe harcamalarının en az 150 TL ve üzerinde olması halinde bonus kazanabiliyorsunuz. Sadece Fiziki POS cihazlarından yapılan harcamalardan puan kazanabiliyorsunuz. İnternet aracılığıyla yapılan alışverişlerde, mobil QR Kod sistemi ile ödeme yapsanız da kampanya kapsamında değerlendirilmiyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi