Günümüzde e-ticaret pazarının hızla büyümesiyle birlikte, vatandaşların banka kartı ve kredi kartı kullanımları yaygınlaştı. Vatandaşın kart ile alışverişteki rağbeti, bankalar arasında rekabete de neden oluyor. Her banka, tüketicinin kendi kart ürünlerini kullanmasını teşvik etmek üzere çeşitli kampanyalar düzenliyor. Bankaların arasındaki rekabetle ortaya çıkan avantajlı kampanyalar ise tüketiciye yarıyor. Tüketici, banka kartı/kredi kartı kullanarak yaptığı alışverişlerinde hediye TL ve indirimler kazanıyor.

Yapı Kredi 50 TL Hediye Kampanyası

Yapı Kredi, 31 Ocak 2022 tarihine kadar belirli sanal işyerlerinde yapılacak alışverişlere 50 TL değerinde WorldPuan veriyor. 15 Ocak 2022 ile 31 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında e-ticaret alışverişleri kazandırıyor. Yapı Kredi ile Türkiye’nin büyük e-ticaret platformları arasında yapılan anlaşma kapsamında e-ticaret alışverişlerinde 50 TL kazanılabiliyor.

Yapı Kredi 50 TL WorldPuan kazanmak için anlaşmalı sanal işyerlerinde 500 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor. Belirli e-ticaret sitelerinde Yapı Kredi World kredi kartı kullanarak yapacağınız tek seferdeki 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL kazanabiliyorsunuz. Kampanyadan her Yapı Kredi müşterisi sadece tek sefer faydalanabiliyor.

Kampanyada hak edilen 50 TL WolrdPuan, kredi kartı ve TL kartlarına 4 Şubat 2022 tarihinde yüklenecek. Kampanya kapsamında kazanılan 50 TL WorldPuan’ın 6 Mart 2022 tarihine kadar kullanılması gerekiyor. Bu tarihe kadar kullanılmayan 50 TL değerindeki WorldPuan, 7 Mart 2022 tarihinde geri alınıyor.

Yapı Kredi 50 TL Kampanyası Hangi Sitelerde Geçerli?

Yapı Kredi’nin e-ticaret alışverişlerine özel sunduğu 50 TL WorldPuan kampanyasından belirli e-ticaret sitelerindeki alışverişlerde kazanabiliyorsunuz. Yapı Kredi World kampanyasıyla 50 TL kazanabileceğiniz e-ticaret siteleri;

  • Amazon.com.tr
  • Hepsiburada
  • Gittigidiyor,
  • n11.com,
  • Dolap.com
  • Trendyol

Şeklindedir. Trendyol ve Dolap.com sitelerinde yapılacak alışverişlerin platforma özel “cüzdan” sistemi kullanılarak yapılan ödemeler kampanya kapsamında yer almıyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Yapı Kredi 50 TL WorldPuan kampanyasında bireysel kredi kartları, bireysel TL Card, Albaraka ve Vakıfbank WorldCard kullanılabiliyor. Bu kartlar ile yapılacak tek seferdeki 500 TL ve üzeri alışverişe anında 50 TL WorldPuan kazanılabiliyor. Kampanya nakit çekim, mail orader, iade ve WorldPuan kullanılan alışverişlerde geçerli değildir.