Bankacılıkta geçmişten beri para gönderimlerini zorlaştıran ve çok fazla hataya neden olan IBAN yerine kolay adres uygulamasına geçildi. Kolay adres ile artık para transferleri daha pratik ve daha hatasız şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bankalar ise müşterilerinin kolay adres sistemine geçişini teşvik etmek amacıyla çeşitli hediyeler dağıtıyor ve indirim kampanyaları düzenliyor. Yapı Kredi Bankası da Kolay Adres tanımlaması yapan müşterilerine binlerce TL değerinde hediyeler dağıtıyor. Kolay Adres tanımlama ile Yapı Kredi müşterileri iPhone, iPad ve Macbook kazanma şansını yakalıyor!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Yapı Kredi Bankası Kolay Adres Tanımlayan Kazanıyor

Yapı Kredi Bankası, bankacılık alanında yeni başlatılan kolay adres sistemine geçiş yapan müşterilerine çekilişe katılma hakkı kazandırıyor. Kolay adres sistemi sayesinde artık banka müşterileri IBAN yerine cep telefonu, T.C. kimlik numarası veya e-posta adresi kullanabiliyor. Böylelikle Havale, EFT ve FAST işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor.

Yapı Kredi Bankası ise müşterilerine Kolay Adres Tanımlama kampanyasıyla yönlendirmede bulunuyor. Kolay adrese henüz geçmeyen ve yeni geçen her Yapı Kredi Bankası müşterisi binlerce TL değerinde hediyelerden birisine sahip olabileceği Yapı Kredi çekilişine katılma hakkını kazanıyor. Kampanya kapsamında kolay adres tanımlama işlemini yapanlar, iPhone, iPad ve Macbook Pro cihazlarından birisini kazanma şansını yakalıyor.

Yapı Kredi Apple Ürünleri Çekilişi

Yapı Kredi kolay adres tanımlama işlemini 04.40.2022 ile 31.05.2022 tarihleri arasında tamamlayan tüm müşterilerine Apple ürünlerinin hediye edildiği çekilişe katılma hakkı veriyor. Buna göre 31.05.2022 tarihine kadar IBAN yerine T.C. kimlik numarası, cep telefonu veya e-posta adresini Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi İnternet Şubesi kanallarından tanımlayan/eşleştiren herkes 1 adet çekiliş hakkı kazanıyor.

Yapı Kredi, çekiliş ile 1 adet Macbook Pro, 3 adet iPhone 13 Pro, 5 adet iPad Pro, 8 adet Apple Watch ve 10 adet Airpod Pro hediyelerini dağıtıyor. Çekiliş Yapı Kredi Bankası tarafından 12.07.2022 tarihinde gerçekleştirilecek ve çekiliş sonuçları 20.07.2022 tarihinde Posta Gazetesi’nde asil ve yedek talihliler açıklanacak. Asil talihlerin son başvuru tarihi 04.08.2022, yedek talihlerin ise son başvuru tarihi 19.08.2022 olarak belirlenmiştir.