Yapı Kredi Bankası, Ağustos ayında yapacağınız tüm restoran harcamalarına 150 TL değerinde WorldPuan hediye ediyor. Yapı Kredi, 2022 yaz döneminde restoran harcamalarındaki ödemelerini World kredi kartlarıyla POS’ta “QR Kod” veya “Mobil Ödeme” ile yaptığında harcama tutarının %5’i kadar WorldPuan kazanıyor. İşte Yapı Kredi Bankası’nın restoran harcamalarına özel WorldPuan hediye kampanyasının detayları!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Yapı Kredi’den Restoran Harcamalarına 150 TL Hediye

2022 yaz döneminde restoran harcamalarını Yapı Kredi World kredi kartı ile yapan tüm tüketiciler kazançlı çıkıyor. Yapı Kredi Bankası tarafından duyurulan restoran harcamalarının World kredi kartı ile QR Kod veya Mobil Ödeme altyapısı kullanılarak yapılması halinde toplamda 150 TL değerinde WorldPuan hediye ediyor.

Yapı Kredi Bankası’nın hediye Worldpuan kampanyası 01.08.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında kampanya koşullarına uygun şekilde restoran harcaması yapanlar, işlem tutarlarının %5’i oranında hediye WorldPuan kazanıyor.

Yapı Kredi Restoran Harcamalarına 150 TL Hediye Kampanyası Koşulları!

Yapı Kredi’nin restoran sektöründe Ağustos ayı boyunca yapılacak harcamalara, işlem tutarının %5’i kadar hediye Worldpuan kampanyasından tüm kredi kartı müşterileri yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında 31 Ağustos’a kadar restoran sektöründe World kredi kartı ile QR Kod veya Mobil Ödeme sisteminde tek seferde 150 TL olarak yapılacak her ödeme işlemi için %5’i oranında WorldPuan kazanılabiliyor.

Kampanya kapsamında her bir işlemden kazanılabilecek en yüksek tutar 15 TL ile sınırlandırılmıştır. Bu çerçevede Ağustos ayı boyunca Yapı Kredi Bankası kredi kartı müşterileri restoran sektöründe kampanya koşullarına uygun olarak yapacağı 10 farklı 150 TL ve üzeri alışverişlerinin her birinden 15 TL olacak şekilde toplamda 150 TL’ye varan WorldPuan hediyesi kazanabiliyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin harcama yapmadan önce “World Mobil” uygulamasına girerek, ilgili kampanyadaki “Hemen Katıl” butonuna basmalıdır. Böylelikle kampanyaya katılımları sağlanır. Ayrıca kampanya döneminde hak edilen toplam WorldPuan bakiyesi aynı gün içerisinde işlem yapılan kredi kartına yüklenir. Kredi kartındaki kampanyadan kazanılan WorldPuan bakiyesinin son kullanma tarihi 30.09.2022 olarak açıklandı. 01.10.2022 tarihine kadar kullanılmayan WorldPuan bakiyesi otomatik olarak silinmektedir.