O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Yapı Kredi Bankası, çağımızın ekonomik sisteminde bankaların üstlendiği önemli rolün, en başarılı özel temsilcilerinden biri olarak öne çıkıyor. Banka, her kesimin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış özel bankacılık hizmetleri sayesinde, her müşterinin Yapı Kredi’ de özel olmasını sağlıyor. Fatura Ödeme Talimatı hizmeti, hemen her bankanın hizmet portföyünde bulunan bir ürün. Buna karşın fatura ödeme talimatı oluşturarak, her bankadan özel avantajlar elde edilemiyor.

Yapı Kredi Bankası, hazırladığı son kampanyayla, hem fatura ödeme talimatları oluşturarak, faturaların ödenip ödenmediğini kontrol etmekten sizi kurtarıyor, hem de ilave olarak 150 TL kazanmanızı sağlıyor. Oluşturduğunuz her fatura ödeme talimatına karşılık olarak 10 TL, bu talimatları kredi kartınızdan oluşturursanız ilave 10 TL kazanma şansınız bulunuyor.

Yapı Kredi Bankası Fatura Talimatına 150 TL Ödül Kampanyası Özellikleri

11 Ağustos tarihinde başlamış olan kampanya, 10 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecek. 10 Eylül tarihine kadar, Yapı Kredi Bankası’ ndaki hesabınızla oluşturduğunuz her Fatura Ödeme Talimatı için 10 TL puan kazanma şansınız bulunuyor. Aynı zamanda bu talimatları kredi kartınızdan oluşturursanız, 10 TL daha puan kazanıyorsunuz. Her müşteri toplamda 10 adet fatura ödeme talimatı için 100 TL, 5 adet kredi kartı fatura talimatı için 50 TL olmak üzere, toplamda 150 TL puan kazanabiliyor.

Fatura ödeme talimatlarınızı uğraşmadan kolay bir şekilde Yapı Kredi Mobil uygulaması aracılığıyla oluşturabiliyorsunuz. Talimatlarınızı Bireysel İnternet Şubesi aracılığıyla da kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Kampanyadan puan kazanabilmek için, oluşturduğunuz tüm fatura ve HGS geçiş talimatlarının yeni olması gerekiyor. Var olan talimatların iptal edilerek yeniden oluşturulmasıyla, puan kazanamıyorsunuz.

Yapı Kredi bankası Fatura Talimatı Nasıl Oluşturulur?

Yapı Kredi Bankası mobil uygulamayı cep telefonunuza indirerek, mobil şube aracılığıyla talimatlarınızı oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca Yapı Kredi Bankası Bireysel İnternet Şubesi aracılığıyla da talimatlarınızı birkaç dakika içerisinde oluşturabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz her yeni fatura talimatı için 10 TL puan kazanıyorsunuz. Fatura talimatı ya da HGS otomatik geçiş talimatları da kampanya kapsamında. Eğer fatura ödeme talimatınızı ya da HGS geçiş talimatınızı kredi kartınız aracılığıyla oluşturursanız, ilave 10 TL daha puan kazanabiliyorsunuz.