Bankacılık sektöründe harcadıkça kazandıran kampanyalar 2022 yılında da vatandaşa alışverişlerinde önemli avantajlar sağlıyor. Pandemi döneminde internet alışveriş hacminin ciddi seviyede artmasıyla bu alana özel kampanyalar düzenlenmeye başlandı. İnternet alışverişlerinizde harcadıkça kazandıran kampanyalar sayesinde tam 50 TL hediye kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Alışverişlerine 50 TL WorldPuan Kampanyası

Yapı Kredi Bankası, internet alışverişlerinizde 50 TL değerinde WorldPuan kazanma şansını yakalamanızı sağlıyor. Yapı Kredi Bankası ile Türkiye’nin en büyük internet alışveriş siteleri arasında yapılan anlaşma kapsamında Mart ayı boyunca yapılan alışverişlerde 50 TL değerinde WorldPuan kazanılabiliyor.

Yapı Kredi Bankası banka kartı ve kredi kartı kullanarak, Amazon, Hepsiburada, n11, Gittigidiyor, Trendyol ve Dolap alışveriş sitelerinde yapacağınız alışverişlerinize 50 TL değerinde WorldPuan veriyor. Yapı Kredi’nin anlaşmalı olduğu bu platformların web sitelerinden veya uygulamalarından yapacağınız tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişinize tam 50 TL değerinde WorldPuan kazanabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Yapı Kredi 50 TL WorldPuan Kampanyası Koşulları

Yapı Kredi Bankası tarafından 01.03.2022 ile 31.03.2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen internet alışverişi kampanyasından tüm Yapı Kredi müşterileri faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında Yapı Kredi bireyse kredi kartı, bireysel TL Card ve Albaraka WorldCard sahipleri yararlanabilmektedir. Alışveriş sadece belirtilen web sitelerindeki internet alışverişleri için geçerlidir. Fiziki mağazalardan ve fiziki POS’lardan yapılan alışverişler kampanya kapsamında bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında kredi kartından nakit çekim ve yanı sıra mail order işlemi, iade ve puan kullanımı da geçerli değildir. Kampanya kapsamında Amazon, Hepsiburada, n11, Gittigidiyor, Trendyol ve Dolap web sitelerinden veya mobil uygulamalarından aynı gün içerisinde tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL değerinde WorldPuan kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Mart ayına özel WorldPuan kampanyası kapsamında kazanacağınız WorldPuan’lar en geç 05.04.2022 tarihine kadar işlem gerçekleştirdiğiniz banka veya kredi kartınıza yüklenecektir. Kartınıza yüklenen kampanyadan kazandığınız WorldPuan bakiyenizi en geç 05.05.2022 tarihine kadar harcamalısınız. Bu tarihe kadar harcanmadan WorldPuan bakiyenizden kampanyadan gelen/kalan tutar otomatik olarak silinecektir. WorldPuan’larınızı tüm Yapı Kredi Bankası anlaşmalı üye işyerlerinde yapacağınız işlemlerinizde işlem alt limiti şartı olmadan kullanabilirsiniz.