Yapı Kredi'den Kazandıran Kampanya! Tanıdıklarınızı World Mobil'li yapın, hem kazanın hem kazandırın!

Gittikçe artan hayat pahalılığı, her geçen gün nakite duyulan ihtiyacı arttırıyor. Bunu bilen bankalar, türlü bankacılık ürünleri konusunda yarışa giriyor. Zaman zaman da yaptıkları kampanya ve promosyonlarla müşterileri kendi bünyelerine katmak için uğraşıyor. Bu promosyonların arasında zaman zaman bonuslar ya da banka tarafından verilen hediyeler yer alıyor.

Yapı Kredi'den Kazandıran Kampanya

yapı kredi2-1

Müşteri portföyünü genişlemek için türlü kampanyalara imza atan bankalar arasında Yapı Kredi de yer alıyor. Gerek mevduat faizleri, gerek avantajlı kredileriyle bir adım önde olmayı başaran Yapı Kredi, kazandıkça kazandıran yepyeni bir fırsat sunuyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Yapı Kredi, 1 - 30 Eylül 2021 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil’den davet göndererek arkadaşını da Yapı Kredi Mobil’li yapan herkese 10 TL, toplamda 100 TL Worldpuan hediye ediyor. Davet üzerine Yapı Kredi Mobil’li olanlara ise çok özel bir kampanya sunuyor.

Puanlar Kredi Kartına Veya TLcard'a Yükleniyor

Davet sahibinin Worldpuan kazanabilmesi için, davet gönderdiği kişinin linke tıklayarak Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirmesi ve giriş yapması gerekiyor. Davet eden kişinin kazandığı puanlar anında yükleniyor. Kullanım süresi ise kampanya bittikten sonra 30 gün oluyor. Bu süre içerisinde kullanılmayan Worldpuanlar siliniyor.

Puan yüklemesi yalnızca bireysel kredi kartı ve TLcard’a yapılıyor. Ek kart, dijital kart ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil edilmiyor. Puan yüklemesi için öncelikli olarak kredi kartı tercih ediliyor. Açık kredi kartı yoksa bu puanlar TLcard’a yükleniyor. Açık bir TLcard bulunmaması durumunda ise ne yazık ki puan yüklemesi yapılamıyor.

Yapı Kredi Mobil'i Yüklemek ve Giriş Yapmak Gerekiyor

Davet edilen kişinin telefonunda Yapı Kredi mobil’in yüklü olması durumunda kampanyaya katılım sağlanamıyor. Ayrıca davet edilen kişi şayet uygulamayı yükler fakat giriş yapmazsa da davet eden kişiye puan yüklenmiyor. Davet edilen kişinin yapıkredi.com.tr sitesine yönlendirme yapan veya tarayıcıya kopyalanarak açılan link üzerinden uygulamayı yüklemesi halinde de kampanya geçerli sayılmıyor.

Davet eden kişinin Worldpuan kazanabilmesi için, davet edilen kişi World Mobil’e daha önce hiç giriş yapmamış veya son 1 senedir giriş yapmamış olması gerekiyor. Son 1 yıl içerisinde uygulamaya giriş yapmamış olsa bile “Beni Hatırla” kaydı olması durumunda da puan yüklemesi yapılamıyor.

Bir kişi en fazla 10 yakınını davet ederek Worldpuan kazanabiliyor. Böylece her bir kişiden 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL wordpuan kazanımı sağlanabiliyor.