Bankalarda hesap sahiplerini tanımlamak için kullanılan hesap numarası ve Iban numarasının yerine daha kişiselleştirilmiş banka hesapları için, kolay adres tanımlama hizmeti tüm bankalarda sunulan bir hizmet durumunda. Yapı Kredi Bankası kolay adres tanımlama işlemini 31 Mayıs 2022 tarihine kadar yapan müşterileri arasında özel bir çekiliş yapıyor.

Çekiliş sonucunda kolay adres tanımlama yapmış olan müşteriler arasından 1 kişi Macbook Pro, 3 kişi iPhone Pro 13, 5 kişi iPad Pro, 8 kişi Apple Watch 7 ve 10 kişi Airpod Pro kazanabiliyor. Kolay adres tanımlama işlemi, internet şubesi veya mobil bankacılık uygulamasıyla, birkaç dakika içerisinde herkes tarafından yapılabiliyor. Kolay adres tanımlamayla, banka hesabınıza, cep telefon numaranızı, T.C. kimlik numaranızı ve e-posta adresinizi tanımlayabiliyorsunuz. Nu sayede aklınızda kalabilen banka hesap numaranızı kolaylıkla hatırlayabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Kolay Adres Tanımlama Çekilişi Özellikleri

Hali hazırda Yapı Kredi Bankası müşterisi olan veya 31 Mayıs 2022 tarihine kadar müşteri olarak, hesap numaralarına dijital kanalları kullanarak kolay adres tanımlama yapan herkes kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanyada çekiliş hakkı kazanabilmek için, ayrıca katılım gerçekleştirilmesi gerekiyor. Katılım için KOLAS yazılarak boşluk bırakmanız ardından T.C. kimlik numaranızı yazarak 4470’ e göndermeniz gerekiyor. Mesaj gönderimi yapıldığında kampanya katılımınızda gerçekleşiyor.

Kolay adres tanımlama eşleştirmenizi vadesiz mevduat hesabı sahipleri, hesaplarına yapabiliyor. Aynı zamanda 31 Mayıs 2022 tarihine kadar, eşleştirdiğiniz hesabınıza en az bir defa havale, EFT veya Fast kullanılarak aktarım işlemi yapılmış olması gerekiyor. Bu koşulları sağlayan ve katılım gerçekleştiren Yapı Kredi Bankası müşterileri, çekilişe katılmaya hak kazanıyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Yapı Kredi Kolay Adres Tanımlama Çekilişi Hediyeleri

Çekilişle dağıtılacak hediyelerden toplamda 27 kişi faydalanıyor. Tüm koşulları yerine getiren Yapı Kredi Bankası müşterileri arasından 27 kişi ödül kazanacak. Ödüller 1 kişiye Macbook Pro, 3 kişiye iPhone Pro 13, 5 kişiye iPad Pro, 8 kişiye Apple Watch 7 ve 10 kişiye Airpod Pro şeklinde hazırlanmış. Kaçırılmayacak bir fırsat olan bu çekiliş, değerli Apple ürünlerini müşterilere ulaştıracak. Zaten Yapı Kredi Bankası müşterisi olan ve vadesiz mevduat hesabı sahipleri, hemen kolay adres tanımlama işlemini yaparak, çekilişe katılmaya hak kazanabilir.