O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Yapı Kredi bankası, hazırladığı çeşitli kampanyalarla, çeşitli avantajlar sunan ve bankacılık ürünlerini tanıtan bir anlayışa sahip. Ancak duyurulan son kampanya, Yapı Kredi bankası ve Huawei arasında varılan bir anlaşmayla sunulan özel bir indirim kampanyası oldu. Diğer bir deyişle, banka ürünlerinden herhangi birinin tanıtımını yapmıyor. Bunun yerine Huawei’ nin MateBook 14 ürününü almak isteyen müşterilerine özel bir fırsat olarak kampanya hazırlamış.

Sadece Huawei online mağazasında geçerli olan indirim tam 1.250 TL değerinde. Dolayısıyla HUAWEI MateBook 14 almak isteyen kişiler için, Yapı Kredi bankası eşsiz bir fırsat sunuyor. İndirimden faydalanabilmek için, Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasının “Kampanyalar” bölümünde ilgili kampanyayı bulup katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Yapı Kredi HUAWEI MateBook 14 1.250 TL İndirim Kampanyası Özellikleri

15 Ağustos 2022 tarihine kadar süren kampanyadan faydalanabilmek için, Yapı Kredi mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz ve banka müşterisi olmanız gerekiyor. Mobil uygulamanın içerisinde yer alan “ Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyayı bularak katılım gerçekleştirmeniz halinde, oluşturulan indirim kupon kodu, 15 Ağustos 2022 tarihine kadar burada kalıyor.

Alışverişinizi HUAWEI resmi online satış mağazası olan https://shop.huawei.com/tr/ web linki aracılığıyla yapabiliyorsunuz. Burada siparişini verdiğiniz Sound Joy ve Mouse hediyeli HUAWEI MateBook 14’ ün ödeme aşamasında kupon kodu bölümüne, Yapı Kredi mobil uygulaması “Kampanyalar” bölümündeki kupon kodunun girileceği yer. Ardından alışverişinizi tamamladığınızda, 1.250 TL indirimle ürünü satın alabiliyorsunuz.

Yapı Kredi HUAWEI MateBook 14 1.250 TL İndirim Kampanyasına Kimler Katılabiliyor?

Kampanyaya sadece Yapı kredi bankası bireysel müşterileri katılabiliyor. Ayrıca kampanya HUAWEI MateBook 14 ürününü, Sound Joy ve Mouse ile birlikte satın aldığınızda gereçli oluyor. Buna karşın HUAWEI online mağazasında HUAWEI MateBook 14 ürünü zaten Sound Joy ve Mouse hediyeli olarak sunuluyor.

Bu indirim kampanyasında ki avantaj, başka bir kampanyanın avantajlarıyla birleştirilemiyor. Kampanyaya katılmak için belirlenmiş olan son tarih 15 Ağustos 2022. Bu tarihte mobil uygulamada bulunan indirim kupon kodu da siliniyor. Kampanyadan sadece Yapı Kredi Bankası, bireysel müşterilerinden, mobil uygulama kullananlar faydalanabiliyor. İndirim için gerekli kupon kodunu, sadece mobil uygulama aracılığıyla alabiliyorsunuz.