Yaza özel indirim kampanyaları açıklanmaya devam ediyor. Yüksek fiyatları nedeniyle eleştirilen teknoloji kategorisindeki ürünlerde geçerli bankaların indirim kampanyalarıysa yoğun ilgi görüyor. Son kampanya Yapı Kredi’den geldi. Yapı Kredi Bankası, kampanya dönemi boyunca Huawei sanal mağazasından yapılacak alışverişlerde 1.250 TL değerinde indirim kuponu hediye ediyor. Yapı Kredi Huawei 1.250 TL indirim kuponu nasıl alınır ve nasıl kullanılır? İşte tüm detaylar!

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Yapı Kredi’den Huawei Mağazasında 1.250 TL İndirim

Tüm Yapı Kredi Bankası bireysel müşterilerinin yararlanabildiği Huawei kampanyasıyla tam 1.250 TL değerinde indirim kuponu kazanılabiliyor. Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen ve 15.08.2022 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan ücretsiz bir şekilde yararlanılabiliyor. Kampanya kapsamında koşulları yerine getiren Yapı Kredi müşterileri, Huawei sanal mağazasından yapacakları “Huawei Sound Joy” ve “Mouse” paketi alımlarında kullanabileceği tam 1.250 TL değerinde hediye indirim kuponu kazanıyor.

Yapı Kredi Huawei İndirim Kuponu Nasıl Alınır?

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen kampanya kapsamında 1.250 TL Huawei indirim kuponu kazanmak ise tamamen ücretsizdir. Kampanyadan yararlanabilmek için Yapı Kredi müşterilerinin tek yapmaları gereken ise 15.08.2022 tarihine kadar Yapı Kredi Mobil uygulamasına giriş yapmaktır. Yapı Kredi Mobil uygulamasına müşteri girişini yapan müşterilerin, “Kampanyalar” ekranındaki Huawei indirim kuponu kampanyasında “Hemen Katıl” seçeneğine basmaları gerekiyor. Böylelikle otomatik olarak oluşturulacak Huawei 1.250 TL indirim kuponunu alabiliyor.

Kampanya çerçevesinde ücretsiz bir şekilde kazanılan Huawei 1.250 TL indirim kuponu daha sonra 15.08.2022 tarihine kadar “shop.huawei.com/tr/” adresinde yapılacak alışverişte kullanılabilecektir. Kampanya sadece belirli Huawei ürünlerinde geçerlidir. Yani Yapı Kredi Bankası tarafından verilen Huawei indirim kuponu “Huawei MateBook 14” modeline ait “Sound Joy” ve “Mouse” paketi satın alımlarında kullanılabilecek. Huawei sanal mağazasında yer alan diğer ürünlerin ve paketlerin satın alımlarında 1.250 TL’lik indirim kodunun kullanılabilmesi mümkün değildir. Ayrıca kampanya kapsamında her bireysel Yapı Kredi Müşterisi en fazla 1 adet indirim kuponu kazanabilir. Bununla birlikte Huawei sanal mağazasında ilgili ürünlerin sepetinde de en fazla 1 adet indirim kodu girilebilmesi mümkündür.