Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bankalar birbiri ardına farklı kampanyalar düzenlerken, bu kampanyalar arasından sıyrılan ve müşterilerini en çok memnun eden bankalardan birisi de Yapı Kredi Bankası olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle son dönemlerde artan fatura sayıları nedeniyle artık takibinin gittikçe güçleşmesi karşısında Yapı Kredi hem işinizi kolaylaştırıyor hem de kazandırıyor. Banka tarafından belirlenen tarih aralıklarında vereceğiniz 3 yeni otomatik fatura talimatı ya da HGS talimatı ile 100 TL puan hediye kazanabilirsiniz. Hatta kredi kartınız üzerinden vereceğiniz ekstra 3 fatura için de 150 TL kazanabilirsiniz. İşte detaylar!

Faturalardan Kurtulun!

Son zamanlarda hepimizin şikayetçi olduğu temel konuların başında ardı arkası kesilmeyen ve sayıları gittikçe artan faturalar geliyor. Bu kapsamda Yapı Kredi Bankası faturalarınız için vereceğiniz otomatik ödeme talimatınız için ekstra puan kazandırıyor. Bu kapsamda 11 Şubat – 10 Mart 2023 tarihleri arasında bankaya vereceğiniz, 3 yeni otomatik fatura ödeme ya da HGS talimatı için 100 TL puan hediye kazanabilirsiniz. Hatta kredi kartınız ile vereceğiniz yeni 3 otomatik fatura ödeme talimatı için ekstra 50 TL, toplamda 150 TL puan kazanabilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı vermek ve diğer bankacılık işlemlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmek için öncelikle telefonunuza Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirmeniz gerekir. Ardından 11 Şubat – 10 Mart 2023 tarihleri arasında, 3 yeni talimatı vererek 100 TL puan kazanabilirsiniz. Dahası, kredi kartlarınızdan vereceğiniz 3 yeni otomatik ödeme talimatı için toplamda 50 TL ekstra puan kazanabilirsiniz. Ayrıca kampanyaya katılabilmek için TALIMAT yazıp bir boşluk bırakarak 11 haneli T.C. kimlik numaranızı 4470'e SMS ile gönderebilirsiniz. Bu arada ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde en az 1 tane kullanıma açık kredi kartı veya banka kartınızın olması gerekir. Eğer aynı abone numarası ile birden fazla otomatik ödeme talimatı verilirse bu talimatlardan yalnızca birisi için ödül kazanılır. Bu şekilde başvurabileceğiniz kampanya ile sadece cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet faturası ve HGS talimatlarınız ödüllendirilecektir. Ayrıca bir müşteri söz konusu bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir ve en fazla 150 TL ödül kazanabilir. Kampanya ile kazanım elde eden müşteriler bu kampanya ile kişiye özel farklı kampanyaları birleştiremezler.