Yapı Kredi’den yurtdışı alışverişi yapacaklara özel kampanya geldi. Yapı Kredi  Eylül sonuna kadar yurtdışındaki mağazalardan yapılacak 10.000 TL ve üzeri tüm harcamalara 500 TL değerinde Worldpuan hediye ediyor. İşte Yapı Kredi Bankası’nın 500 TL kazandıran yurtdışı harcama kampanyasının tüm detayları!

Yapı Kredi’den 500 TL Hediye

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen yeni harcadıkça kazandıran kampanya ile birlikte artık yurtdışı alışverişleri daha avantajlı hale geliyor. Yapı Kredi Bankası’nın yurtdışına özel kampanyasından tüm Worldcard kredi kartı sahipleri yararlanabiliyor. Yurtdışı mağazalardan yapılacak alışverişlerin geçerli olduğu kampanya sayesinde 10.000 TL’lik harcamaya tam 500 TL değerinde Worldpuan kazanma şansı yakalanıyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Yapı Kredi’nin düzenlediği harcadıkça kazandıran yurtdışı alışveriş kampanyası 19.08.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyadan yararlanabilmek için yurt dışındaki mağazalarından 10.000 TL ve üzeri harcama yapılması gerekiyor. Yapı Kredi Bankası kredi kartı ile yapılan bu harcama koşulunu yerine getirenler 500 TL değerinde Worldpuan kazanıyor.

Yapı Kredi Yurt Dışı Harcama Kampanyası Koşulları

30 Eylül’e kadar geçerli olan Yapı Kredi Bankası’nın yurt dışı harcama kampanyası ile yurt dışındaki fiziki poslardan gerçekleştirilecek 10.000 TL ve üzeri toplam harcama için Worldpuan kazanılabiliyor. Kampanya kapsamında her bir Yapı Kredi Kartı müşterisinin kazanabileceği en yüksek tutar 500 TL değerindeki Worldpuan ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamında kumar harcamaları ve yanı sıra kripto para borsa işlemleri kapsamında yapılan harcamalar yer almamaktadır. Bununla birlikte Yapı Kredi müşterilerinin yapacakları iade, nakit çekim veya diğer kampanyalardan kazandığı Worldpuan bakiyelerini kullanmaları da yine yurt dışı harcama kampanyası kapsamında değerlendirilmemektedir.

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama yapmadan önce Yapı Kredi Mobil uygulamasından kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Yapı Kredi Bankası’nın kampanyasından kazanılacak 500 TL’ye varan Worldpuan bakiyesinin ilgili işlem yapılan kredi kartına yüklemesi en geç 03.10.2022 tarihine kadar yüklenecek ve 04.10.2022 tarihi itibariyle tüm işlemlerde herhangi bir sınırlama veya alt limit uygulaması olmaksızın kullanılabilecek. Bu yurt dışı harcama kampanyasından kazanılan Worldpuan bakiyeleri için son kullanma tarihi ise 04.11.2022 tarihi belirlendi.