Yapı Kredi’den başka hiçbir yerde görülmeyen kampanya. Emekli Referans Kampanyası ile herkese 2.500 TL. İşte detaylar!

Bankaların dönem dönem yapmış oldukları kampanyalar birçok banka müşterisinin yüzünü güldürüyor elbette. Yapı Kredi de son dönemde Emekli Referans Kampanyası ile müşterilerine harika bir sürpriz yapıyor. Hem de hem mevcut müşterilerine hem de yeni gelen müşterilerine kazandıran bu kampanya ile Yapı Kredili olmayan kalmayacak.

Emekli Referans Kampanyası

YAPI 1

Bankalar herhangi bir banka ile çalışmayan ya da farklı bankalarda olan kişileri kendi bünyelerinde toplamak için sürekli yeni kampanyalarla gündeme geliyor. Bu kampanyalar sayesinde piyasadaki rekabet içerisinde daha fazla müşteriyi kendi portföylerine çekmeye çalışan bankalar her geçen gün başka yeniliklerle karşımıza çıkıyor. İşte bu rekabeti oldukça kızıştıracak olan kampanyalardan birisi de Yapı Kredi’den. Yapı Kredi Bankası, emekli banka müşterilerini kendi bünyesine alabilmek için oldukça önemli bir adım attı. Kendi bünyesinde olan müşteriler, tanıdıkları emeklilerin Yapı Kredili olmalarını ve maaşlarını Yapı Kredi’ye taşımalarını sağladıkları takdirde hem kendileri hem de o emeklilerin kazanmalarını sağlayacaklar. Emekli maaşlarını Yapı Kredi’ye getiren yakınlarınız emekli promosyonu kazanırken siz de 2.500 TL’ye varan ödül kazanabileceksiniz.     

Emekli Referans Kampanyası Şartları

NAKİT AVANS

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Yapı Kredi Emekli Referans Kampanyası olanaklarından yararlanabilmenizi için öncelikle sizin de Yapı Kredili olmanız gerekiyor. Yapı Kredi müşterisi olabilmek için Yapı Kredi Mobil'i telefonunuza indirerek kolayca bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi Mobil’i indirerek şubeye gitmeden kendiniz için bir banka hesabı açabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi Mobil ile bankanın görüntülü işlem asistanlarına bağlanarak hesap açılış işlemlerinizi dijital onayla anında tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Fırsatları

YAPI 3

Yapı Kredi Mobil uygulama aracılığıyla bankanıza dair her türlü gelişmeden anında haberdar olmanızın yanı sıra başka bazı avantajlara da sahip olabilirsiniz. Bu avantajlardan bazıları şu şekilde:

  • 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi: Tüm ihtiyaçlarınız için uygun faizli ve geri ödeme avantajları ile kredi çekebilir ve ilk taksit için 3 aya kadar taksit erteleme olanağından yararlanabilirsiniz.
  • Yeni mevduatlarınız için özel faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.
  • İhtiyacınıza en uygun kredi kartı seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Size uygun kredi kartına başvurarak World Mobil ile yılda 18.000 TL’ye varan puan ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.