Günümüzde herkes fatura ödemeleri için bankaları kullanmayı tercih ediyor. 7 gün 24 saat hızlı ve kolayca faturaları ödeyebildiğiniz banka hesaplarınız için sunulan özel kampanyalar bulunuyor. Bankalar son yıllarda banka hesabından veya kredi kartından faturaları için otomatik ödeme talimatı oluşturmalarını teşvik eden kampanyalar düzenliyor. Bankaların otomatik ödeme talimatı veren müşterileri için sunduğu yüzlerce TL değerinde puan/bonus hediyesi bulunuyor.  Bu kampanyalardan yararlanabilmek için belirlenen koşullara uygun olarak sadece fatura otomatik ödeme talimatı vermeniz ise yeterlidir.

Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatına 100 TL

Yapı Kredi Bankası tarafından 2022’de başlatılan yeni fatura otomatik ödeme talimatı kampanyasıyla, her talimatınıza Bonus kazanma şansınız bulunuyor. Yapı Kredi otomatik ödeme talimatı kampanyası 11 Ocak 2022 ile 10 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında fatura ve HGS ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı oluşturabilir ve Bonus hediyesi kazanabilirsiniz.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Yapı Kredi Bankası müşterileri, internet, su, doğalgaz, elektrik ve yanı sıra HGS ödemeleri için otomatik ödeme talimatı vererek, 100 TL’ye varan Bonus kazanma şansını yakalıyor.  Yapı Kredi otomatik ödeme talimatı kampanyası kapsamında her talimat için farklı Bonus hediyeleri kazanılabiliyor. Her bir müşteri, vereceği otomatik ödeme talimatlarıyla en fazla 100 TL Bonus kazanabiliyor. Buna göre Yapı Kredi’de fatura ve HGS ödeme talimatı kampanyasında;

  • 1 fatura ödeme talimatına 10 TL,
  • 2 fatura ödeme talimatına 25 TL,
  • 3 fatura ödeme talimatına 45 TL,
  • 4 fatura ödeme talimatına 70 TL,
  • 5 fatura ödeme talimatına 100 TL,

Şeklinde Bonus hediyesi kazanabilmektedir.

Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası Katılım

Yapı Kredi’nin otomatik ödeme talimatı kampanyasına katılmak ise oldukça kolaydır. Kampanyaya “TALİMAT” yazıp boşluk verdikten sonra 11 haneli “T.C. Kimlik Numarası” bilgisini girerek “4470” numarasına SMS göndermeniz yeterlidir. Kampanyada yeni tanımlanacak fatura ve HGS talimatları için Bonus hediyesi kazanabilirsiniz. Kampanyadaki Bonus hediyesinden faydalanılabilmesi için otomatik ödeme talimatı oluşturulan ilgili faturanın en az bir kez otomatik olarak ödenmesi gerekmektedir.