Yapı Kredi Müşterilerinin Zor Günlerini Unutmadı Son Dakika Kararı İle İhtiyaç Kredisinde Faizleri Yarı Yarıya Düşürdü!

Günlük ihtiyaçlarınız nedeniyle aniden ortaya çıkan finansal sıkışıklığınızı Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi sayesinde kolaylıkla çözümleyebilirsiniz.

Ekonomi 04.10.2021 - 17:43 04.10.2021 - 17:47 Ayşe Gül Sandıkcıoğlu

Yapı Kredi, aktif bankacılık hizmetleri sayesinde yıllardır portföyündeki müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Banka, konuttan taşıta, eğitimden sağlığa birçok ihtiyaç için kredi olanaklarını sunarak bankacılık hizmetleri sunuyor. Eğer siz de evlilikten tatile, tadilattan eğitim ya da sağlık harcamalarına kadar çok çeşitli alanlarda finansal bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Yapı Kredi’nin uygun ödeme koşullu ihtiyaç kredisi kampanyasını mutlaka incelemelisiniz.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Nedir?

YAPI 1-1

Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu finansal araçlardan birisi olan ihtiyaç kredisi; bireylerin eğitim, tatil, evlilik, alışveriş, mobilya ya da beyaz eşya alımı gibi ihtiyaçlarını karşılamak üzere sunduğu bir kredi türüdür. Farklı vade seçenekleri ya da farklı tutarlarda çekilebilecek olan bu kredi için maksimum geri ödeme süresi 36 aydır. Tamamen bütçenize göre oluşturabileceğiniz ödeme seçenekleri ile sunulan ve birçok alan için kullanılabilen kredinin faiz oranı ise %2,04’tür.

Şimdi Alın 3 Ay Sonra Ödemeye Başlayın

YAPI 2-1

Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu bireysel ihtiyaç kredisi geri ödemelerinize dilerseniz ihtiyaçlarınızı karşıladıktan sonra başlayabilirsiniz. Yani eğer isterseniz öncelikle ihtiyaçlarınızı görüp taksitlerinizi ödemeye de 3 ay sonra başlayabilir, ödemelerinizi bütçenizi zorlamadan, daha rahat koşullarda gerçekleştirebilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Kolay Başvuru

YAPI 3-1

Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisi kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey şubeye gitmek değil. Başvurularınızı size en yakın Yapı Kredi şubesinden yapabileceğiniz gibi bunun yanı sıra internetten, mobil bankacılıktan ya da herhangi bir Yapı Kredi ATM’sinden de gerçekleştirebilirsiniz. Hatta Bireysel yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazıp tekrar boşluk bırakıp aylık gelirinizi de yazdıktan sonra 4411’e SMS olarak da gönderebilirsiniz. SMS yolu ile başvurunun yanı sıra 444 0 444 numaralı çağrı merkezini de arayarak Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra ise;

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanınız veya noter tasdikli sureti
  • İkametgah belgeniz ya da sabit bir telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu faturalarınızdan herhangi birisi ve
  • Gelir Belgenizi size en yakın Yapı Kredi şubesine getirerek krediniz için son aşamaları yerine getirebilirsiniz. Ardından kredinizi ister nakit olarak çekebilir isterseniz de hesabınıza aktarılmasını talep edebilirsiniz.

Yorumlar