Artık kredi kullanmak için düzinelerce evraka imza atmak zorunda kalmıyorsunuz. Hatta kredi kullanabilmek için şubeye gitmenize de gerek bulunmuyor. Bankaların yaygınlaşan dijital bankacılık altyapıları sayesinde günün her anında tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Üstelik onaylanan kredi başvurularınız anında banka hesabınıza aktarılarak, kullanıma hazır oluyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Yapı Kredi Anında Kredi Kampanyası

Yapı Kredi anında kredi kampanyası sayesinde acil nakit ihtiyacınız oluştuğu her an kredi kullanma kolaylığından yararlanabilirsiniz. Bireysel nakit ihtiyaçlarınız için vakit kaybetmeden hemen Yapı Kredi’ye başvurabilir ve onaylanan kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.
Yapı Kredi’nin anında kredi kampanyasıyla düşük faizli ve uzun vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Üstelik şubeye gitmenize gerek olmadığı gibi 7 gün 24 saat her an anında ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Yapı Kredi Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi’ye anında kredi başvurusunda bulunmak için şubeye gitmenize gerek yoktur. Yapı Kredi’nin dijital bankacılık kanalları üzerinden 7/24 anında krediye başvuruda bulunabilirsiniz. Anında kredi başvurusu için Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi İnternet Şubesi kanallarını kullanabilirsiniz. Üstelik Yapı Kredi mobil kredi başvurusunda bulunmak için Yapı Kredi müşterisi olmanız da gerekmiyor. Çünkü Yapı Kredi mobil uygulaması üzerinden dakikalar içerisinde Yapı Kredi müşterisi de olabilirsiniz.

Yapı Kredi Anında Krediyle Ne Kadar Çekilebiliyor?

Yapı Kredi’nin anında kredi kampanyası kapsamında 7/24 1.000 TL ile 200.000 TL arasındaki tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Yapı Kredi mobil ve internet şubesi kanallarından yapacağınız başvurularınız dakikalar içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Onaylanan kredi limiti Yapı Kredi Vadesiz TL hesabınıza aktarılır.

36 Ay Vadeli Anında Kredi

Acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Yapı Kredi’nin anında kredi ürününde 36 aya varan vade imkanından faydalanabilirsiniz. Ancak bankacılık mevzuatı gereğince 36 ay vadeden en fazla 50.000 TL limitli kredilerde yararlanabiliyorsunuz. 50.001 TL ile 200.000 TL arasındaki ihtiyaç kredisi kullanımlarınızda en fazla 24 ay vade seçebiliyorsunuz. 24 ve 36 ay vadeli Yapı Kredi anında kredi kampanyasında %2.49’dan başlayan faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.