Yapı Kredi, QNB Finansbank ve İş Bankası Birleşti Vatandaşların Borçları Sıfırlandı: Farklı Kredi Borcu Ödemeye Son

Farklı farklı bankalara olan kredi ya da kredi kartı borçlarınızı tek bir bankada birleştirip yeni ve daha rahat bir ödeme planı ödenek ister misiniz? İşte bankaların borç transferi kredileri ve detay

Ekonomi 23.09.2021 - 20:12 23.09.2021 - 20:17 Ayşe Gül Sandıkcıoğlu

Günümüzde milyonlarca kişinin bankalara kredi borcu bulunuyor. Ancak birden fazla bankaya birden fazla borç bir zaman sonra hem takibi zorlaşan hem de vadeleri birbiri ile uyumsuzlaşan bir hal alabilir. İşte böylesi durumlarda birçok banka kredi müşterilerini bu çetrefil durumdan kurtarmak için bir fırsat tanıyor. Kişilerin tüm borçlarını bir bankada toplayarak borç transferi yapmasına olanak tanıyan bu kredilere “Borç Transferi Kredisi” adı veriliyor. Siz de başka bankalarda bulunan kredi borçlarınızı avantajlı faiz ve geri ödeme olanaklarıyla tek bir bankada toplamayı düşünüyorsanız, işte sizin için bazı bankaların Borç Transfer Kredileri…

Yapı Kredi Borç Transfer Kredisi

BORÇ TR 1

Başka bankalarda bulunan kredilerinizi avantajlı geri ödeme planları ve uygun faiz oranları ile kolayca tek bir yerde toplamanızı sağlayan bankalardan birisi de Yapı Kredi Bankası. %2,09 oranından başlayan faizlerle yapabileceğiniz başvurunuzu dilerseniz internet şubesinden, dilerseniz de size en yakın şubeden gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank

BORÇ TR 3

Borçlarınızın arasında kaybolmamak, zamanla borçları ödeyemez hale gelmemek için siz de borçlarınızı tek bir yerde toplamayı düşünüyorsanız, gideceğiniz adreslerden birisi de QNB Finansbank olabilir. QNB Finansbank’ın Borç Transferi Kredisi sayesinde hem karşı bankalara ücretsiz EFT imkanı kazanır hem de esnek ve uygun ödeme koşulları ile tüm kredi borçlarınızı avantajlı bir şekilde bir araya getirebilirsiniz. 36 ay vade için belirlenen QNB Finansbank faiz oranları ise %1,99’dan başlıyor.

İş Bankası

BORÇ TR2

Başka bankalarda bulunan mevcut kredilerinizi Borç Kapatma Kredisi adı altında tek bir yerde toplama avantajı sunan bankalardan birisi de İş Bankası. Bütçenize uygun ödeme planı, 36 aya varan vade ile 1,60 faiz oranından başlayan faizlerle siz de borçlarınızı İş Bankası’nda bir araya getirebilirsiniz. İş Bankası Borç Transfer Kredisi’ne başvurularınızı İşCep’ten, internet şubeciliğinden, Bankamatiklerden, 0 850 724 0 724 Telefon Şubesi’ni arayarak ya da SMS yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. SMS yoluyla başvurularda NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR aralarında boşluk bırakarak yazıp 4402’ye gönderebilirsiniz.

Siz de mevcut kredi borçlarınızın altından kalkamayacağınızı düşünüyorsanız, daha ağır yüklerin altına girmemek için bu bankalardan birisine tüm borçlarınızı toparlayabilirsiniz.

Yorumlar