Bankalar müşterilerine otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda önemli avantajlardan faydalanma şansı sunuyor. Bankacılık sektöründe hesap ve kart hareketliliğini etkileyen fatura ödemelerini otomatik talimata dönüştürülmesi oldukça yoğun ilgi görüyor. Bankalar müşterilerinin fatura ödemeleri için otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde yüzler TL’ye ulaşan hediyelerden yararlanma şansı sağlıyor. Yapı Kredi Bankası, otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine 100 TL’ye varan Puan veriyor.

Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatına 100 TL Hediye

Yapı Kredi Bankası, otomatik ödeme talimatı vermeyi teşvik etmek amacıyla müşterilerine TL değeri olan puanlar veriyor. Yapı Kredi puanları birebir TL ile denkliğe sahiptir. Bu puanlardan kazanmak için tek yapılması gereken ise otomatik ödeme talimatı vermektir. Yapı Kredi müşterileri 11 Ocak 2022 ile 10 Şubat 2022 tarihleri arasında hesabından ya da Yapı Kredi Bankası kredi kartından vereceği ilk yeni otomatik fatura ödeme talimatına 10 TL değerinde puan kazanıyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Yapı Kredi otomatik ödeme talimatı kampanyası kapsamında müşterilerine her bir talimata 10 TL değerinde Puan veriyor. Kampanyadan faydalanmak ve otomatik ödeme talimatı başına 10 TL hediye kazanmak için farklı fatura ödemeleri için talimat oluşturulması gerekiyor. Kampanya kapsamında ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL hediye puan kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi Her Ödeme Talimatına 10 TL

Yapı Kredi Bankası’nın yeni otomatik fatura ödeme talimatı kapsamında elektrik, internet, su, doğalgaz ve telefon gibi fatura ödemeleri yer alıyor. Ayrıca HGS ödeme işlemleri de kampanya kapsamında yer alıyor. Bu sektörlerdeki tüm fatura ödemeleriniz için otomatik ödeme oluşturabilirsiniz. Otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı oluşturduğunuz ödemelerinizin yeni olması gerekiyor. Yani daha önce sistemde otomatik ödeme talimatı oluşturulmamış olması gerekiyor.

Otomatik ödeme talimatı verilen fatura başına 10 TL hediye Puan kazanabiliyorsunuz. Bu kampanyadan her Yapı Kredi müşterisi en fazla 10 farklı otomatik ödeme talimatında yararlanabilir. Böylelikle otomatik fatura ödeme talimatı kampanyası kapsamında her müşteri en fazla 100 TL’ye kadar Yapı Kredi hediye puan kazanabiliyor. Otomatik ödeme talimatlarını Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Yapı Kredi Mobil uygulamasından oluşturabilirsiniz.