Yapı Kredi Bankası’nın yeni QR kod kampanyasıyla birlikte harcadıkça kazanılıyor. Dijital bankacılık altyapısının yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen kampanyalar, tüm alışverişleri kazançlı hale dönüştürüyor. Yapı Kredi müşterileri yapacakları alışverişlerinde QR Kod veya Mobil Ödeme sistemini kullanarak 50 TL WorldPuan kazanıyor. İşte Yapı Kredi’nin 50 TL WorldPuan kazandıran kampanyasının detayları!

Yapı Kredi Bankası’ndan 50 TL WorldPuan

Yapı Kredi Bankası, dijital bankacılık altyapısını geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda düzenlediği ve Eylül ayı boyunca geçerli olan yeni QR kod ve mobil ödeme kampanyasıyla 50 TL değerinde WroldPuan kazandırıyor. Yapı Kredi müşterileri Yapı Kredi POS cihazlarında QR kod ile ödeme veya mobil ödeme yöntemlerinden birisini kullanarak yapacağı tüm elektronik alışverişlerine ek 50 TL WorldPuan kazanıyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Yapı Kredi Bankası’nın 03.09.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında geçerli olan World Pay kampanyasından tüm Yapı Kredi müşterileri yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında 30 Eylül’e kadar yapılacak POS’ta QR kod veya mobil ödeme ile tek seferdeki 2.000 TL ve üzeri elektronik harcamalarına toplamda ek 50 TL değerinde WorldPuan kazanabilmek mümkün oluyor.

Yapı Kredi QR Kod ve Mobil Ödeme Kampanyası Koşulları

Dijital bankacılık ile hem temassız hem de kolay ödeme yapabilmeyi sağlayan QR kod ve mobil ödeme altyapısı yaygınlaşmaya devam ediyor. Yapı Kredi Bankası’nın temassız ödeme altyapısı World Pay ise, Eylül ayında Yapı Kredililere yapacakları harcamalarında WorldPuan kazandırıyor.

30 Eylül’e kadar geçerli olan kampanya çerçevesinde Yapı Kredi Bankası müşterileri tek seferde yapacakları QR kod veya mobil ödemelerinde 2.000 TL ve üzeri harcamalarına 25 TL ek WorldPuan kazanabiliyor. Kampanya her Yapı Kredi Bankası müşterisi için en fazla 2 defa ile sınırlıdır. Bu nedenle kampanya döneminde Yapı Kredi müşterileri, kampanya koşullarına uygun olarak yapacağı 2 farklı 2.000 TL ve üzeri alışverişe toplamda ek 50 TL WorldPuan kazanma şansını yakalıyor. Kampanya dijital kart ile yapılan harcamalar için geçerlidir. İnternet üzerinden yapılan QR kod ile ödeme işlemleri ise kampanyaya dahil değildir. Bu nedenle harcamaların Yapı Kredi Bankası fiziki POS’u üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir.