Yapı Kredi belgesiz masrafsız anında 50.000 TL gönderiyor!

Yapı Kredi Bankası gelişmeleri eş zamanlı takip ederek, müşterilerine sürekli gelişmiş hizmetler sunmayı hedefleyen bir banka olarak öne çıkıyor. Şubesiz Kredi kampanyası olarak duyurduğu yeni İhtiyaç Kredi Kampanyası, bunun bir örneği olarak sunuluyor. Herhangi bir şubeye gitmeden banka müşterisi olsanız da olmasanız da başvurabileceğiniz kredi, aynı zamanda hemen kullanamaya başlayabileceğiniz bir özelliğe sahip.  İhtiyaç oluştuğunda Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ya da Yapı Kredi Mobil kanalları kullanarak başvurabileceğiniz finansman desteğini, onaylandığında hemen kullanamaya başlayabiliyorsunuz.

Şubesiz Kredi Özellikleri

200.000 TL üst sınıra sahip olan kredinin kullanımında, kişinin kredi puanına göre özel olarak belirlenen faiz oranları bulunuyor. Kredi faiz oranları %2,14’ten başlıyor ve kişiye göre değişen oranlar uygulanıyor. Kredi 36 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. Her türlü ihtiyaca çözüm geliştirmek üzere, bankanın pek çok kredi finansman desteği bulunuyor ve yanı sıra hazırlanan kampanyalarla çeşitli avantajlar farklı kesimden müşterilere sunuluyor.

Örnek Ödeme Tablosu

Değişken faiz uygulaması bulunan kredide, %2,42 faiz oranıyla 15.000 TL 36 ay vadeli finansman desteği alındığında, aylık eşit taksitli ödemesi 677,25 TL oluyor. Bu kredinin bir de 75 TL olan kredi tahsis ücreti bulunuyor.

Aynı şartlarla %2,72 faiz oranıyla 15.000 TL finansman desteği alındığında, aylık eşit taksitli ödeme miktarı 714,39 TL oluyor.

%2,22 Faiz oranıyla 50.000 TL finansman desteği onaylandığında, 36 ay vade de eşit taksitlerle ayda 2.176,83 TL geri ödemesi oluşuyor. Bunun yanında 50.000 TL kredinin 250 TL kredi tahsis ücreti oluşuyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

50.000 TL Şubesiz Kredi kampanyasıyla 36 ay vadede kullanılan bir kredinin %2, 52 faiz oranıyla aylık eşit taksitli geri ödeme tutarı 2.298,40 TL oluyor. 250 TL olan kredi tahsis ücreti, finansman desteğinin tek masrafı oluyor.

Yapı Kredi Şubesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Krediye başvurmanız için banka müşterisi olmasanız bile, Yapı kredi Bireysel İnternet Şubesi ya da Yapı Kredi Mobil üyesi olmanız gerekiyor. Banka müşterileri bu kanallar üzerinden hemen başvurularını gerçekleştirebiliyor. Banka müşterisi olmayanlar Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirerek, yönergeleri takip etmeleri durumunda Yapı Kredi Mobil üyesi olabiliyorlar ve başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.