Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan Borç Transferi Kredisi vatandaşların yüzünü güldürmeye geliyor!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Günümüz yaşam tarzı farklı bankaların sundukları hizmetlerin çeşitli avantajlarının bulunması nedeniyle, kredi ve kredi kartı borçlarının çeşitli bankalarda olmasına neden olabiliyor. Bir süre sonra farklı ödeme tarihleri ve dağınık bir borç yükü altında parçalanmak zorunda kalabiliyoruz. Böylesi zor durumdan kurtulmak, gerek borçların vadesini uzatarak, gerekse tek bir yerde toplayarak borç ödemelerimizi bütçemizi sarsmadan gerçekleştirmemiz mümkün. Bunun için Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan Borç Transferi Kredisi hizmetinden faydalanmanız yeterli oluyor.


Borç Transferi Kredisi Nedir?


Yapı Kredi Borç Transferi Kredisi, çeşitli bankalarda bulunan kredilerinizi, tek bir çatı altında toplamanızı sağladığı gibi, vadesini uzatarak daha uygun geri ödeme taksitleri oluşturmanızı sağlar. Borç transferi kredisinden faydalanabilmek için, diğer bankalarda bulunan kredilerinizi ödemeniz gerekiyor. Eğer yapı kredi müşterisiyseniz, Mobil bankacılık uygulaması ya da internet bankacılığı kullanarak, Bireysel İhtiyaç Kredisi başlığının altındaki adımları takip ederek, kullanabileceğiniz borç transferi kredi limitinizi ve kapatmaya uygun kredi borcunuzu hemen görebilirsiniz. Aynı zamanda başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Borç Transferi Kredisine Nasıl Başvururum?


Yapı Kredi müşterileri İnternet şubesi ya da mobil bankacılık uygulaması kullanarak, Bireysel İhtiyaç Kredileri başlığı altından borç transferi kredisi başvurusunu hemen gerçekleştirebilir. Bunlara ilave olarak Müşteri İletişim Merkezi kanalıyla ya da Yapı Kredi Bankası’nın tüm şubeleri aracılığıyla kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Kredinin Onaylanma Süreci Ne Kadar Sürüyor?


Yapı Kredi Borç Transferi başvurunuzu yaptıktan sonra, eğer bankada ön tanımlı krediniz bulunuyorsa, limitiniz ölçüsünde krediyi anında kullanabilir ve diğer banka borçlarınızı hemen ödeyebilirsiniz. Bunun dışındaki başvuru sahiplerinin onay süreci anında olmasa da, süratli bir şekilde gerçekleşiyor ve genellikle aynı gün içerisinde sonuçlanıyor. Banka tarafından ödeme yeteneğiniz ve kredi puanınıza göre size özel faiz ve vade seçenekleri sunuluyor. Sunulan seçeneklerin kabul edilmesi halinde borç transferi işleminiz birkaç saat içerisinde gerçekleşiyor.


Borç transferi kredisi kullanılabilmesi için, kredi puanı ve ödeme kabiliyeti gibi kıstaslar göz önünde bulunduruluyor. Bu sebeple her başvuru sahibinin kendisine özel faiz ve vade seçeneğiyle karşılaşması mümkün olabiliyor. Zorlanmadan ve tek bir noktadan borç ödemelerinizi yapmak için, Borç Transferi Kredi desteğinden faydalanmanızı öneririz.