Vakıfbank, Akbank ve Yapı Kredi'den benzersiz kredi fırsatı: Şimdi alın, 3 ay sonra ödemeye başlayın!

Hayat her gün biraz daha zorlaşıyor. Pahalılığın arttığı bu günlerde, tüm dünyayı etkileyen covid 19 küresel salgını da zorluklara tuz biber oluyor. Halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kapanmalar sebebiyle esnaf birer birer kepenk indiriyor, birçok insan ne yazık ki işsiz ve parasız kalıyor.

Hal böyle olunca, barınma, beslenme, eğitim ve sağlık gibi zorunlu ihtiyaçlar bile zaman zaman karşılanamaz hale geliyor. Tam da bu anlarda bankalar devreye giriyor. Vakıfbank, Akbank ve Yapı Kredi 3 ay ertelemeli kredileri sayesinde maddi güçlük çekenlere rahat bir nefes aldırıyor.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

vakıfbank 1-1

Vakıfbank nakit ihtiyaçlarınız için ilaç gibi bir çözüm sunuyor. %1,55’ten başlayan faiz oranı ve 36 ay vade imkanıyla Vakıfbank ihtiyaç kredisi, kredi çekmek isteyenlerin gözdesi haline geliyor. Vakıfbank düşük faiz ve uzun vade avantajlarına ek olarak bir de 3 ay erteleme imkanı sunuyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisinin faiz oranı, müşterinin KKB notuna göre değişiklik gösterebiliyor. Ortalama %1,61 faiz oranı ve 36 ay vade ile Vakıfbank’tan kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 69.850,15 TL, aylık taksitleri ise 1.940,29 TL oluyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

yapı kredi borç tr

Nakit ihtiyaçlarınıza bir çözüm de Yapı Kredi’den geliyor. Yapı Kredi, %2,19’dan başlayan faiz oranı ve 36 ayı bulan vade seçenekleriyle benzersiz bir kredi sunuyor. Uygun faiz ve uzun vade avantajına ek olarak 3 aya kadar taksit erteleme fırsatı tanıyan Yapı Kredi’de faiz oranı vadeye göre değişiklik gösterebiliyor.

3 ay erteleme ile birlikte toplamda 33 ay vade ile kullanabileceğiniz Yapı Kredi ihtiyaç kredisine tüm Yapı Kredi şubelerinden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden, ya da telefon bankacılığı aracılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

akbank-6

Nakit sıkıntısı çekenlerin elinden tutan bir diğer banka ise Akbank oluyor. Akbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisinde faiz oranları %1,52’den başlıyor, kullanılan kredi miktarı ve vade süresine göre değişiklik gösterebiliyor. Vade süresi ise 50 bin TL ve altındaki kredi tutarları için 36 ay olarak belirlenirken, 50 bin TL üzerindeki kredi kullanımlarında bu süre 24 aya düşüyor.