Kredi çekip kara kara geri ödeme dönemini düşünenlere müjde! 3 ay ödeme yok.

Hepimiz zaman zaman bankaların birbirinden avantajlı kredi fırsatlarından yararlanıyoruz ve sırtımızdaki ödeme yükünden bir dönem kurtulup derin bir nefes alıyoruz. Her ne kadar çektiğimiz krediler ile bir dönem rahatlamış olsak da bu kredilerin geri ödeme dönemi geldiğinde yine aynı zorlukları yaşayabiliyoruz. Bu durumu göz önünde bulunduran ve vatandaşların geri ödeme dönemini dert etmemelerini isteyen Yapı Kredi, VakıfBank ve Akbank bankaları; verdikleri kredilerde tam 3 ay geri ödeme istemiyorlar ve erteleme sürecini başlatıyorlar. İşte detaylar!

Yapı Kredi'nin Bu Fırsatından Yararlanmayan Kalmasın!

yapı kredi-3

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Yapı Kredi, vatandaşlara verdiği o büyük hizmeti sürdürüyor ve bu sefer de 3 aylık erteleme süreci olan kredisi ile yüzleri güldürmeyi başarıyor. Müşterilerine tam 50 bin TL'ye varan kredi veren Yapı Kredi, bu fırsatında %1,75'lik bir faiz oranı sunarak gören herkesi şaşırtıyor. Bununla da yetinmeyen Yapı Kredi, tam 36 aya varan vade imkanı sunuyor. Bu kredisini kullanan vatandaşlara geri ödeme döneminde tam 3 ay erteleme fırsatı sunan Yapı Kredi, geri ödeme döneminde ne yapacağını kara kara düşünen vatandaşların yardımına koşmuş oluyor.

VakıfBank'tan Sevindiren Haber Geldi!

vakıfbank 3

VakıfBank, yıllardır ülkemize sunduğu kredi fırsatlarının arasına bir yenisini daha ekledi ve 3 aylık erteleme sistemi olan ihtiyaç kredisini duyurdu. Vatandaşların ihtiyaçlarına göre farklı miktarlarda kredi verebilen VakıfBank, bu ihtiyaç kredisinde %1,55'lik bir faiz oranı ile piyasanın en düşük faiz oranlarından birini sunuyor. Bu fırsatında 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı da sağlayan VakıfBank, geri ödeme döneminde ilk 3 ay 1 TL bile talep etmiyor.

Akbank da Onlara Katıldı!

akbank-10

Yapı Kredi ve VakıfBank gibi Akbank da 3 aylık erteleme fırsatı sunarak, müşterilerini sevindirdi. Vatandaşlara ihtiyaçlarına göre değişken oranlarda ihtiyaç kredisi veren Akbank, bu kredisinde %1,64'lük bir faiz oranı sunuyor. Bununla birlikte vatandaşlara tamı tamına 36 ay vade imkanı veren Akbank, yüzleri güldürüyor. Akbank'ın 3 ay ertelemeli bu ihtiyaç kredisi fırsatından siz de yararlanmak isterseniz hemen şimdi Akbank'ın resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.