Yapı Kredi’den ihtiyacı olan herkese ilaç gibi kredi... Günde sadece 25 TL’ye alabileceğiniz hatta 3 ay ertelemeli başlayabileceğiniz kredi Yapı Kredi’den.

‘Bugünün ihtiyaçlarını yarına ertelemeyin’ sloganı ile müşterilerinin yanında olmaya devam eden Yapı Kredi, ihtiyaç kredisi olanağı sayesinde herkesin derdine devam olan bankalardan birisi. Tatilden tadilata, eğitimden sağlığa birçok alanda kullanabileceğiniz ihtiyaç kredileri herhangi bir nakit sıkışıklığı yaşandığında kullanabileceğiniz finansal araçların başında geliyor. Bu anlamda portföyündeki müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılama konusundaki en önemli finansal kuruluşların başında da Yapı Kredi var. Ve işte oldukça uygun faiz ve geri ödeme olanakları ile Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisine dair detaylar!

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

kredi b

Yapı Kredi’den yapacağınız bir ihtiyaç kredisi başvurusu için bankanın size en yakın şubelerine gidebileceğiniz gibi, bankanın İnternet Şubesinden ya da Yapı Kredi Mobil’den de anında bireysel ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Ancak bu başvuru yöntemini kullanabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer Yapı Kredi müşterisi değilseniz, bankanın internet sitesinden ‘Hemen Başvur’ butonuna tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Yapı Kredi Mobil de kullanabileceğiniz bir diğer başvuru kanalı.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

İhtiyaç Kredisi Kullanımı İçin Gerekli Belgeler

yapı k

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvuru süreciniz onaylandıktan sonra bankanın sizden talep edeceği bazı belgeler olacak. Fakat banka gerekli gördüğü takdirde burada yazılı olan belgelerin dışında da belge isteyebilir. Genel olarak şubenizin sizden isteyeceği belgeler ise şu şekildedir:

  • Başvuru formu
  • Başvuru sahibinin nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli sureti
  • Başvuru sahibinin ikametgah belgesi veya sabit bir telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu faturalarından herhangi birisi
  • Gelir Belgesi (Serbest Meslek Sahipleri ya da Ticaret Erbabı: Son yıla ait Vergi Levhası, bilanço ve gelir tablosu, Ticaret Sicil Gazetesi, Oda kayıt belgesi - Ücretli Çalışanlar: Maaş bordrosu veya maaş yazısı - Emekliler: Emekli maaşı hesap cüzdanı - Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Gelire konu tapu belgesi ve ilgili kira kontratı - Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı.)

3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi Seçeneği

yapı kk

Yapı Kredi, kullandırmış olduğu bireysel ihtiyaç kredisi için ek olarak 3 ay ertelemeli ödeme avantajı da sunuyor. 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi başvurunuzu da aynı şekilde Yapı Kredi Mobil ya da Bireysel İnternet Şubesi üzerinden saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.